Omnicon Sp. z o. o.

Opinie o Omnicon Sp. z o. o.

J.B. 007

Potwierdzam.Wszystkim szukającym nowej pracy odradzam wysłanie CV do firmy Omnicon. Facet to typowy "borderline". Firma wbrew propagandzie się nie rozwija i nie ma pracownikowi nic do zaoferowania. Wszystkie rozmowy kończą się na obietnicach. Pieniądze są systematycznie "przejadane" przez zarząd. Biuro ma skandaliczne warunki sanitarne i poważne braki w wyposażeniu, o komforcie i [usunięte przez moderatora]. Nie polecam nawet absolwentom bez doświadczenia...

xxxx

Współpraca z człowiekiem, który nie panuje nad emocjami, nigdy nie pamięta co do kogo mówił i jakie polecenia wydawał, oczernia, miesza z błotem i wyzywa wszystkich, od pracowników przez klientów firmy po dostawców usług, mobbing, brak umowy o pracę, brak umówionej podwyżki po okresie próbnym, ciągła rotacja pracowników, przegrywa każdą sprawę z pracownikami w sądzie pracy.

Zostaw opinię o Omnicon Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnicon Sp. z o. o.