Smektała Michał Usługi Ogólnobudowlane

Święciechowa

Opinie o Smektała Michał Usługi Ogólnobudowlane

niezadowolony

firma( usunięte przez administratora )? to totalna porazka jego roboty? zalosne

ktos

jak chcecie u niego pracowac to spolecznie pracujesz po 12 15 godz na upierdziela godz i do tego placi marne grosze i zalega z wyplatami wiec zastanowcie sie czy chcecie u niego pracowac

zawiedziony

Uwaga na tego pana. Prace wykonane nijak mają się z tym co obiecuje. Widzialem jego roboty - porażka. Uwaga do tego nie płaci za towar. Ostrzegam.

swieciechowa
@zawiedziony 11.04.2013 11:18

tak poznalem o nim opinie totalna porazka ludzi bierze z spod sklepu. ze swieciechowy nikt nie chce u niego pracowac. duzo tylko obiecuje

Zostaw opinię o Smektała Michał Usługi Ogólnobudowlane - Święciechowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smektała Michał Usługi Ogólnobudowlane