Opinie o Rob-Tech w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rob-Tech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rob-Tech o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rob-Tech w Poznań

Nie polecam, duże wymagania a całkowity brak organizacji - frontu robót brak, ale coś trzeba robić - cokolwiek, chociażby przekładać rzeczy z jednego miejsca na drugie bo gdy kierownik zauważy że ktoś siedzi i robi coś co według niego nie jest ważne albo rozmawia to jest duży problem. Zaplanowane roboty na weekend zostają odwołane dzień wcześniej bez uprzedzenia. Sprzęty bez UDT śmigają po hali ale jak przyjdziesz w krótkich spodenkach roboczych to zapomnij, że w nich będziesz pracować. Na hali w lato 35 stopni, w zime ledwo 5. Nie ważne czy jesteś automatykiem czy elektrykiem, większość czasu przepracujesz jako mechanik, wiercąc otwory i składając konstrukcje. W firmie funkcjonują śmieszne funkcje lidera projektu - stajesz się połączeniem brygadzisty, kierownika projektu i człowieka od zamówień za okrągłe zero złotych dodatku, przy okazji musząc wywiązywać się z bieżących zadań przy projekcie. Ogólnie wzięte wady małej firmy i wady korpo i połączone w jedność. Prezes bez pojęcia o temacie próbuje weryfikować pracę pracowników, z czego wychodzą kuriozalne sytuacje.

Soboty odbierane 1:1 w tygodniu, niedziele płatne dodatkowo. Roboty odwoływane są dosyć często, bo kierownik projektu zaplanuje więcej ludzi na weekend, w sobotę tematy zwykle są mocno gonione żeby skończyć zakres w weekend więc często z ekipy np 6 osób robią się dwie osoby, a pozostałe 4 dowiadują się w sobotę wieczorem że jednak niedziela wolna. Ogrzewanie na hali niby jest ale nie odczujesz jego działania.

Zastanawia mnie ta cisza pracownicza, pada wiele pytań, mało odpowiedzi ale wierzę, że może czegoś się dowiem. Chodzi o stanowisko elektryka przemysłowego. Wszystko jest wyjaśnione w ogłoszeniu ale brak mi chociaż widełek żebym złożył aplikację, więc chciałem zapytać czy moje wymagania co do zarobków powyżej 6 netto wybierając umowę o pracę będą oki?

Ex elektryk Nowy wpis

Nie licz na więcej niż około 5 netto, a o późniejszych podwyżkach zapomnij

W ogłoszeniu dla elektryka przemysłowego zaznaczyli, że praca jest w Poznaniu, ale zdarzają się też wyjazdy zagraniczne. No i chcę się dowiedzieć ile tych wyjazdów może być w miesiącu i na jak długo. Płaca myślicie, że adekwatna jak na pracę w delegacji? O benefitach mi nic mi nie wiadomo z oferty, natomiast ponoć są premie roczne. Ile one wynoszą i czy każdy by się załapał? Jakbym się zatrudnił nawet w środku roku to chciałbym chociaż część dostać.

Jeśli już zdarza się praca w weekend, to jest jakoś lepiej płatna? Często odwołują te zaplanowane roboty na sobotę/niedzielę? Co do warunków - dlaczego na hali w zimie jest ledwo 5 stopni? Nie ma tam żadnego ogrzewania? Firma zapewnia chociaż jakieś ciepłe ubranie robocze?

były pracownik Nowy wpis

Katarzyna

Cześć, czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda sytuacja pań zatrudnionych w firmie? Mam na myśli techniczne stanowiska. Domyślam się, że są w mniejszości, ale czy bardzo przytłaczającej?;) Czy przełożeni reagują na nieodpowiednie zachowania? Szukam pracy w branży ale przeraża mnie trafienie do kolejnego miejsca, w którym będę musiała ciągle znosić żarciki i komentarze, pieniądze to nie wszystko... A wy tutaj jednak średnio przedstawialiście atmosferę:(

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rob-Tech? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Jony

Ile można zarobić w dziale utrzymanie ruchu jako mechanik czy 4 500 dostanę do ręki?

Dominika

Na stronie firmy znalazłam ofertę na inżyniera automatyka. Powiem szczerze, że jak dla mnie wypisana tam lista obowiązków i wymagań na tym stanowiska jest duża. Aż mnie ciekawi czy można za to wszystko dostać adekwatne zarobki? Poda ktoś jakieś widełki wynagrodzenia? Wyczytałam tam też że jakąś premię roczną macie więc ciekawe ile ona wynosi?

Firma w której pracownik jest rzeczywiście wyzyskiwany. Ludzie w końcu odchodzą do innych firm, idą na swoje albo odwracają się w ogóle od tej branży. Na dłuższą metę w Rob-Techu idzie wykończyć się psychicznie. Maile na całą organizacje odnośnie za długich przerw wśród pracowników to normalka. Szef megaloman, potrafi bez pardonu ośmieszyć pracownika, powiedzieć mu prosto w twarz co o nim myśli. Za grosz szacunku do ciężko pracujących osób. Nie rzadko przywołuje też swoje sytuacje z młodości podkreślając jak ciężko wtedy pracował (robi to celach motywacyjnych?). Szefowie są generalnie socjopatami choć być może nie zdają sobie z tego sprawy. HR próbuje łagodzić sytuacje ale dopóki zarząd firmy nie zmieni podejścia to ciężko o poprawę warunków pracy.

Dominika

Piszecie, że szef wyciska pracowników jak cytrynę, że jest wymagający, a ktoś inny że szef potrafi docenić dobrą pracę. W jaki sposób docenia pracowników? :) Jakiś dodatek? :)

Filip

Może szef jest wymagający ale za to potrafi docenić naszą dobrą pracę, zdecydowanie polecam.

Widziałem jak tam się pracuję dla mnie ok szef wymagający ale co się dziwić każdy dba o swoją firmę przede wszystkim dobre podejście szefa do pracowników...

Btw

Obrotny szef, biznesmen wyciska młodch inżynierów jak cytryny.

Karo

To prawda ze są niemili współpracownicy?

TomTom

Katastrofalna atmosfera korpo, wyścig szczurów. Niemili współpracownicy, (usunięte przez administratora) Generalnie nie polecam aczkolwiek przez jeszcze jakiś czas mam zamiar tutaj popracować.

Julita

Firma normalnie działa? Macie powód, że nie korzystał nikt z forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Rob-Tech - Poznań

• Jak się pracuje w Rob-Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Rob-Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rob-Tech?

Rob-Tech