Herbst Norbert Usługi Budowlane

Jelenia góra

Opinie o Herbst Norbert Usługi Budowlane

Piotr D.

Polecam firmę Norbert Herbst, rozliczenie w terminie, praca dobrze zorganizowana i w dobrych warunkach????Dla mnie wszystko na plus

@Piotr D. 24.11.2017 14:19

Prosze wyplaty w terminie gdzies ma płacenie ludziom .Trzeba sie upomminac o pieniadze .Nie polecam !!!!!!!

@Piotr D. 24.11.2017 14:19

Jest niewyplacalny.

gogo

Nie polecam łaske robi ze rachunek zaplaci .Ma termin na rachunku do zaplaty a i tak ma to gdzies .Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

pawel

Nie polecam od 4 miesięcy dalej mi nie wypłacił wynagrodzenia!!

anonymous

(usunięte przez administratora) juz 4 miesiące czekam na wypłatę i nawet tel nie odbiera!!

GOGO
@anonymous 08.11.2017 04:47

~iSC DO SADU bo ten gosc jaja sobie robi

Dawid K

Ja współpracowałem jakieś 2 lata temu z p.Norbertem i od początku wiedziałem jakie są zasady współpracy. Faktycznie na pierwszej budowie warunki nie były rewelacyjne ale np juz na drugiej mieliśmy naprawdę fajny hotel. Pan Norbert jest facetem z którym można bezproblemowo się dogadać czy zgłaszać mu jak coś nie pasuje, rozliczenie czasem było z opóźnieniem (czasem nawet tygodniowym)ale nigdy nie było tak żeby rozliczenia nie było,ja nie pracuje bo dostałem ofertę pracy w moim mieście ale rozliczyliśmy śie bezproblemowo. Prace polecił mi kolega który do dzisiaj wspólpracuje z firma pana Norberta i jest zadowolony.

ja

pracował ktos moze pod tą firmą jako firma jednoosobowa? proszę o opinie

Zostaw opinię o Herbst Norbert Usługi Budowlane - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herbst Norbert Usługi Budowlane