Trakbud Adam Kowalczyk

Opinie o Trakbud Adam Kowalczyk

Iwo

Tak negatywnie piszecie, że zupełnie nie wiem co myśleć. Miałem zamiar szukać tu pracy

Masterblaster

Coś takiego jak Trakbud, Transpiasko, Aniko, Nokradja nie powinno istnjec

Glos

Firma to jakiś dramat Tak samo jak szef który uwielbia słowo ,,rozumiesz".Umowa o pracę lipa, stawki słabe, maszyny budowlane w kiepskim stanie.Oragnizacja pracy nie istnieje czas pracy ponad normę!

Anaconda

Nie polecam wyzysk ludzi i cięcie wypłat lepiej dać se spokój

Zostaw opinię o Trakbud Adam Kowalczyk - Wisznia Mała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trakbud Adam Kowalczyk