Legnica

Opinie o Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski

Marcin z okolic Legnicy

Firma droga nawet bardzo droga ale warto czasami dorzucić trochę kasy .Solidnie i fachowo .I oczywiście FV i gwarancja a to w tych czasach ze świecą szukać.Polecam.

Marcin z okolic Legnicy

Firma droga ale warto trochę dorzucić żeby mieć zrobioną robotę dobrze i solidnie.A w dodatku wszytko na FV i oczywiście gwarancja.Takich Firm ze świecą szukać.Polecam

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

Kamil Drozd

Firma droższa ale fachowa POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

klient z Legnicy

Dokładnie.Kompleksowo.Bez uwag.Praca wykonana wzorowo.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

Tomek Górski

Szybko sprawnie.Poważne podejście do tematu.Polecam jak najbardziej

nie zadowolony klient

Ta firma to dno.operator nie potrafi zrobić prostych prac na budowie.Naciąganie ludzi na kasę. Nie polecam.

@nie zadowolony klient 06.11.2014 11:32

Niestety ale opinia nierzetelna.Nieprawdziwa.Prawdopodobnie konkurencja

Tadeusz Woznicki

Firma profesjonalna,rzetelna.Polecam jak najbardziej

Zostaw opinię o Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski