Legnica

Opinie o Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski

Kamil Drozd

Firma droższa ale fachowa POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

klient z Legnicy

Dokładnie.Kompleksowo.Bez uwag.Praca wykonana wzorowo.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

Tomek Górski

Szybko sprawnie.Poważne podejście do tematu.Polecam jak najbardziej

nie zadowolony klient

@nie zadowolony klient 06.11.2014 11:32
Ta firma to dno.operator nie potrafi zrobić prostych prac na budowie.Naciąganie ludzi na kasę. Nie polecam....

Niestety ale opinia nierzetelna.Nieprawdziwa.Prawdopodobnie konkurencja

Tadeusz Woznicki

Firma profesjonalna,rzetelna.Polecam jak najbardziej

Zostaw opinię o Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski