Legnica

Opinie o Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Bardzo ważne są Wasze opinie o pracodawcy Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski, dlatego warto się nimi tutaj dzielić. Ktoś chętny?

Kamil Drozd

Firma droższa ale fachowa POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

klient z Legnicy

Dokładnie.Kompleksowo.Bez uwag.Praca wykonana wzorowo.POLECAM JAK NAJBARDZIEJ

Tomek Górski

Szybko sprawnie.Poważne podejście do tematu.Polecam jak najbardziej

nie zadowolony klient

Ta firma to dno.operator nie potrafi zrobić prostych prac na budowie.Naciąganie ludzi na kasę. Nie polecam.

@nie zadowolony klient 06.11.2014 11:32

Niestety ale opinia nierzetelna.Nieprawdziwa.Prawdopodobnie konkurencja

Tadeusz Woznicki

Firma profesjonalna,rzetelna.Polecam jak najbardziej

Zostaw opinię o Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pawar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Roboty Ziemne Paweł Archutowski