Mirhend Mirosław Piłat

Kostrzyn

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Mirhend Mirosław Piłat
0 0 6 1

Opinie o Mirhend Mirosław Piłat

brak

Pan Mirosław Piłat to oszust, nie płaci na czas, przeważnie w malutkich zaliczkach, mnie nie zapłacił za ponad miesiąc pracy blisko 2000 zł. Zerwał umowę o pracę nie powiadamiając mnie o tym i pracowałem na czarno dobre pół miesiąca myśląc, że jestem zatrudniony. Krętacz jakich mało, odradzam komukolwiek pracę w firmie Mirhend. Ludzie, z którymi pracowałem odchodzili przeważnie po miesiącu bez pieniędzy. Temu Panu powinna się inspekcja pracy dokładnie przyjrzeć oraz Urząd Skarbowy.

Zostaw opinię o Mirhend Mirosław Piłat - Kostrzyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirhend Mirosław Piłat