Miazga Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

Dzierżoniów

Opinie o Miazga Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane

ambroży

nie polecam tej firmy nikomu.brak poszanowania dla pracownika, umowa zlecenie przeważnie, brak perspektyw na przyszłość, mimo że masz umowę na stałe to dzisiaj pracujesz a wieczorem dzwoni że jesteś zwolniony ogólnie lipa

edek

w tym roku też????skoro od początku roku nikt w tej firmie nie pracuje,a i nikt nie pyta pracownika za co ma żyć???

Tadek

Firma godna polecenia,rzetelni i życzliwi pracodawcy o dobrych sercach.Dobre zarobki,koleżeńska,wręcz rodzinna atmosfera.Bardzo polecam,bo to fima przez duże F.

Zostaw opinię o Miazga Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miazga Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane