Opinie o Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz w Lubsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz w Lubsko

Caleg pracownik Nowy wpis

Pracuje w Caleg Lubsko, i jak widzę jego na robocie to mi rece opadają. Jak on może gaz przerabiać jak ma uprawnienia zabrane ?.

Wgs Lubsko

Ta stara co odbiera telefony , to niech umrze albo nie kłamie. Kiwają mnie już 2 miesiące . Zaliczkę wzięli a roboty nie widać.

Czesiu Nowy wpis
@Wgs Lubsko

U mnie to samo zaliczka, wzięta i ni widu ni słychu. A jak odbierze stara telefon to że są na robocie i oddzwoni i tak już ponad miesiąc.

Wiesław

Ta pseudo firma to jakiś 45 latek obzarty pączkami i 70 letni emeryt ślepy jak kret. A konkretnie przeróbki centralne, i cieknie woda z co drugiego grzejnika. A jeżeli chodzi o paragon to ich Stary tekst ( kasa fiskalna jest w naprawie.)

Stefan.
@Wiesław

U mnie było to samo ( kasa fiskalna jest w naprawie) (usunięte przez administratora) i tyle.

Nicku
@Wiesław

U mnie było to samo on wszystko na czarno robi a kasa kosmos.

V6 turbo.
@Wiesław

Prawda na chudego nie wygląda.

Urząd Skarbowy Żary
@Wiesław

Czy są tu osoby co nie dostały paragonu od firmy Mariusz Czerwiec.

Piotrek
@Wiesław

Ta firma to muł, dno I tyle nie polecam.

Tadek
@Piotrek

(usunięte przez administratora)o nie wspominając o (usunięte przez administratora)

Urząd Skarbowy Żary Nowy wpis
@Wiesław

Napisal pan kasa fiskalna jest w naprawie, ciekawe?

Tadeusz Nowy wpis

Jak człowiek nie patrzy to wkłada urzywane zeczy , (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) nie polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Stefan

Widzę, że kilka miesięcy temu firma miała słabą kondycję finansową, a niektórzy pracownicy nie dostali wypłaty, a jeszcze inni dostali z opóźnieniem. Czy w przeciągu kilku miesięcy coś zmieniło się pod tym względem?

@Stefan

Nic się nie zmieniło dno I tyle.

Marian Lubsko

To jest bajko pisarz obiecuje i tyle przeklada terminy w nieskończoność. Nie polecam.

TVP

Trawę kosić, a nie chydraulika się zajmować.

UMW

To jest zakała Lubska

Teodor

Pracuje w firmie ,Całego, Lubsko i patrząc na jego prace musiałem napisać ta opinie . Łazienkę która miał zrobić w 2 miesiące robi już 2 rok , partactwo i niefachowość. Firma poniosła dodatkowe koszta .

Ola
@Teodor

Potwierdzam pracuje w Caleg i jego nie fachowość jest uciążliwa , nie polecam.

Dzik w sosnę
@Teodor

Też pracuje w CALEG i potwierdzam ciągnie ta robotę jak by na godziny miał płacone, tragedia.

Zenek
@Teodor

Masz rację partacz i jeszcze raz partacz

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

Heniek
@Deniro

Pracowałem u niego , wypłaty do dziś nie dostałem.

@Heniek

Ja też nie dostałem pieniędzy, dam go do komornika , ale jak pracowałem na czarno da radę.

Justyna
@Deniro

Piszesz, że 'pracownicy nie są pewni jutra', czy to oznacza, że nie mają podpisanych umów? Jak wypłaty są z opóźnieniem, to czy ktoś próbował zaprzestać wykonywania obowiązków, do momentu, aż należności będą uregulowane albo jakoś inaczej zaprotestować?

Nina
@Paweł

Jak na czarno to chyba nie

Beatka

To są (usunięte przez administratora)i tylko patrzą jak (usunięte przez administratora)człowieka.

Buła

No det i tyle.

Prosiak

Mam złe wspomnienia z jego usługa, chce szybko zapomnieć, nie polecam.

Krystian

Czy zespół poszukuje nowych ślusarzy?

Byku
@Krystian

Tak poszukuje pracowników, ale zapomnij o wypłacie.

Speed.

Za ta prace powinienem nie zapłacić, porażka.

Mirosław
@Speed.

Zlecałeś jakieś prace firmie Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz? Twoja wypowiedź sugeruje, że nie jesteś zadowolony z tego, jak prace te zostały wykonane, dlatego też serdecznie zachęcam Cię do tego, abyś napisał, co dokładnie w nich Ci się nie podobało? Chcę ustalić ten fakt, więc liczę, że uda mi się to za Twoim pośrednictwem. Wyjaśnisz mi to? Dzięki.

Oserwator
@Mirosław

Co tu wyjaśniać, poczytaj opinie.

Marko

Ten człowiek to może pracować w infolinii telefonicznej, a nie jako hydraulik po za gadaniem to nic nie robi.

Wiesiek
@Marko

Potwierdzam gaduła i dwie lewe ręce.

Byku
@Wiesiek

2 lewe ręce, mi się wydaje że nawet 3 lewe.

Julek
@Marko

Powiedzmy gadula a robota szkoda gadać. Nie polecam.

Natalia

Męża nie było w domu bo pracuje w Niemczech to go wzięłam do wymiany prysznica , bo ciek. Prysznic z brodzikiem kupiłam sama, a a tylko montował i cena !!!!! 2400 zloty za co się pytam . A jak powiedziałam o paragonie to jeszcze plus wat !!!! .

Gienek

Nie słowny nie polecam . (usunięte przez administratora)

Mariusz

Robi u mnie ogrzewanie podłogowe, nic nie działa a zima już jest , od 3miesiecy przyjeżdża poprawić. Brak słów.

TImmy

@Heniek sąsiad ile już czekasz?

Heniek sąsiad
@TImmy

Czekam już że dwa lata, i ni widu ni słychu

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz - Lubsko

• Jak się pracuje w Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz?

Mariusz Czerwiec Zakład Ślusarsko Instalacyjny Wod. Kan.C.O. I Gaz
  • Moniuszki 9