Petro WodKan Sp. z o.o.

Płock

Opinie o Petro WodKan Sp. z o.o.

cvxvvxv

pracowałem tam 5 lat jurz nie pracuje od 4 dzieki bogu ze odszedłem teraz zarabiam durzo wiecej a w wodkkan miałem zarobki 1260zl netto tam dobrze majo i zarab stare komuchy co udajo fachowcow i włazo w dupe kiero dyrekcji a najgorsze robote odwalajo mlodzi za 1000zl na miesiac tak było zemno powinni zwiazki zawodow to sciema za dobro wyplate nic ich nie interesuje

rrrrr

Mówiąc lesery i pod...lacze mam nadzieję mówisz również o sobie bo z koro wszyscy tam pracujący są tacy. A co do zarobków widziały gały co podpisywały.

Zyggmunt
@rrrrr 01.02.2016 15:46

chłopak napisał , że podpierdalacze i lesery mają dobrze i taka jest prawda . Tylko Ci co w dupeie po łokcie siedzą mają dobrze a młodzi zapierdalają . Pies je..bał tą w kita firmę .

rrrrrrrrrr

robota za 1200 zl dno . tylko podpierdalacze i lesery mają wieksze stawki i tylko zeby w młodych jechac

lglg

niestety zgadzam się z przedmówcami to prawda. Ta firm petro wodkan na czele z prezesem tzw r[usunięte przez moderatora] jest do bani

jakość usług wykonywanych przez tą firmę jest niedostateczny (jedna wielka improwizacja) na zasadzie jakoś to będzie może odbiorą itd. większość pracowników to "[usunięte przez moderatora] nieroby itd" nieubliżając pozostałym normalnym bo też tacy są choć % przedstawia sie na około 10%. zarząd firmy a co za tym idzie właściciel to stary komuch i krętacz kombinował z chemoserwisem afera głośna w Płocku. zarobki najniższa krajowa nadgodziny do odbioru (jak ci się nie podoba za bramą czeka 100 to odpowiedz pana prezesa tzw. [usunięte przez moderatora]podsumowując dno dno dno brak szacunku dla pracowników i dla inwestorów. jakość usług jest do bani a przy tym są drodzy. niestety musze pracowac w tym [usunięte przez moderatora]. pozdrawiam Pracownik

aaaaa

poniżej dna do kwadratu beznadzieja

ccccc

dno jednym słowem

Zostaw opinię o Petro WodKan Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petro WodKan Sp. z o.o.