Instal Bud Włodzimierz Sobczak

Bartniki

Instal Bud Włodzimierz Sobczak

Opinie o Instal Bud Włodzimierz Sobczak

Roman

@Jarek, Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w Instal Bud Włodzimierz Sobczak i chciałby podzielić się opinią z innymi osobami?

Jarek

Gorąco polecam firmę Pana Włodka Sobczaka. Profesjonalizm, tempo, koszt zgodnie z ofertą. Bardzo dobry kontakt w czasie realizacji. Firma od rozwiązywania problemów, jeżeli takie w trakcie realizacji się pojawiły, a nie od ich tworzenia.

Czy ubiegałeś się o pracę w Instal Bud Włodzimierz Sobczak? Chcesz się się podzielić swoimi wrażeniami?

MarcinW_brt

Super! Fachowo i profesjonalnie! Wszystko działa i wykonane w dobrym czasie. Pan Włodzimierz Otwarty na propozycje i zawsze doradza. Przedstawiony kosztorys zatwierdzony i nie pojawiają sie żadne "dodatkowe" koszty. Wszystko konsultowane na bierząco. Napewno firma warta polecanie wszystkim którzy chcą współpracować z profesjonalistami :) Pozdrawiam

Arek M

Polecam tę firmę. U mnie w domku wszystko zostało wykonane profesjonalnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan Włodek na początku przedstawił nam kosztorys, który zatwierdziliśmy, a na koniec pokazał ten końcowy po odliczeniu wszystkich materiałów , które zostały. Cena jak i jakość na najwyższym poziomie. Poleciliśmy też tę firmę sąsiadom, którzy też się budowali i z tego co wiem to również są bardzo zadowoleni. Jeszcze raz bardzo polecam!

jack

Bardzo profesjonalne podejście do wykonywanej pracy. Wszystkie prace związane z instalacją wod-kan i ogrzewaniem wykonane przez Pana Włodka na mojej budowie wykonane wzorowo. Wykonanie dość skomplikowanej instalacji w kotłowni zrobione bardzo starannie i estetycznie i co najważniejsze, instalacje działają zgodnie z moimi oczekiwaniami tj super!. Oprócz profesjonalnego wykonania, można było liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru poszczególnych rozwiązań.

klo

Może i miły, ale...Niestety, nie mogę polecić tej firmy. Nie dość, że za tę samą robotę biorą więcej niż inne firmy hydrauliczne (dobre i z polecenia), to jeszcze Sobczak nie sprawdza robocizny swoich pracowników, a oni robią bardzo duże błędy, które następnie trzeba poprawiać! Pan Sobczak nie daje żadnych faktur, czy rachunków, a kupując sprzęt bierze je na swoje nazwisko , a nie klienta. Tragedia!

justyna

Sprawnie i bezproblemowo, usługa wykonana fachowo, jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania całej instalacji hydraulicznej w nowym domu, z ogrzewaniem podłogowym. Na budowie porządek i wszystko uzgodnione z inwestorem. Ekipa godna polecenia.

Zostaw opinię o Instal Bud Włodzimierz Sobczak - Bartniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instal Bud Włodzimierz Sobczak