Polstal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Grudziądz

Opinie o Polstal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

zan73

ilosc nie jakosc to motto dnia tej firmy.Kierownik kierownika pogania a pracownikow brak....gdzie sa fuchy,fuszki w godzinach pracy

olaf

firma polstal to nieudczciwa firma sprzedaja cienkie blachy kupilem blache na dach i jak bylo 29 stopni to kolor sie rozpuscil

mnmnmn

polstal to firma idealna dla UKRAINCÓW czyli szybko tanio i tandetnie no z tym szybko to przesadziłem SLOW (bardzo wolno) juz lepiej.Pozdrowionka ach ci UK to kręcą z każdym daja kazdemu w lape u ciebie tez .

Zostaw opinię o Polstal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polstal Przedsiębiorstwo Wielobranżowe