Inteligentne Instalacje Elektryczne - Michał Skuza

Pułtusk

Inteligentne Instalacje Elektryczne - Michał Skuza

Opinie o Inteligentne Instalacje Elektryczne - Michał Skuza

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Inteligentne Instalacje Elektryczne-Michał Skuza zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

M.K.

Opóźnienia w płatnościach się zdarzają jak wszedzie.. zawsze wypłaca, nic nie odcina... pracuję od kilku lat i polecam pracodawce...

p.w.

nie placi na czas nigdy

byly robol

no fakt spoznia sie z wyplata i zatrudnia pracownika po najnizszej lini oporu na czarno najlepiej

ddddddd

pracodowca jeszcze w miare ma swoje humory jak kazdy inn.spóznia sie z wyplata notorycznie ale wazne ze wyplaca

Zostaw opinię o Inteligentne Instalacje Elektryczne - Michał Skuza - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inteligentne Instalacje Elektryczne - Michał Skuza