Eco-Instal-Bud Artur Wierzelewski

Adres: 3 Maja 4 lok. 2, 58-304 Wałbrzych

NIP: 8862301169 REGON: 891040162

Eco-Instal-Bud Artur Wierzelewski

Opinie o Eco-Instal-Bud Artur Wierzelewski

Zachęcam do napisania opinii na temat pracodawcy Eco-Instal-Bud Artur Wierzelewski, będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

Olxsaax

Serdecznie polecam! :) Solidnie, profesjonalnie,sympatycznie, szybko! Czego więcej chcieć, idealnie :)

Sąsiadka

Polecam gorąco! dobrze wykonana robota!! 8)

Andrzej

Świetnie wykonana robota, profesjonalnie szybko i tanio Polecam serdecznie.

...

Super wykonana robota,solidnie. Uśmiechnięty,miło również spędzony czas. Polecam

robek

Pracowałem u oszusta, oszukuje pracowników i pracodawców, zwykły naciagac.,nie płacić mu nigdy gdy nie skończy pracy

Zostaw opinię o Eco-Instal-Bud Artur Wierzelewski - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco-Instal-Bud Artur Wierzelewski