Opinie o DOMCZAR Sp. z o.o. w Kolno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DOMCZAR Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DOMCZAR Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMCZAR Sp. z o.o. w Kolno

Jaka jest kultura pracy w Domczar Artur Zawadzki?

@Jaga

Troszke nieprecyzyjnie sie wyrazilem.Chodzi o to ze ile bys nie zrobil zawsze bedzie za malo.Przykladowa sytuacja,na elektryce zwolnilo sie z pracy wielu pracownikow, mniej ludzi do pracy a normy takie same a podwyzki pensji oczywiscie nie dadza.

Halina Nowy wpis

To jak jest już mowa o pensjach, to ja chcę dopytać o pracę jako specjalista ds. obsługi posprzedażowej/reklamacji. Bo jak bym chciała jednak dostawać więcej niż najniższa, czy jest szansa na dostanie 4000 zł netto? Wgl, nie wiem jak to możliwe, aby na umowie dostawać mniej niż najniższa krajowa.

Jaka jest kultura pracy w Domczar Artur Zawadzki?

Nie polecam

Nie istnieje, (usunięte przez administratora) jak maszyna a od kierownikow slyszysz ze za malo robisz.

Jaga
@Nie polecam

Część Twojej wypowiedzi zostało zasłonięte, więc mógłbyś jeszcze raz napisać o tych maszynach? Czy chodzi o to, że musisz pracować i być wydajnym jak maszyna? Możecie w takim razie robić sobie przerwy na śniadanie albo wc? Co by trzeba było zrobić, aby kierownik uznał, że jest wystarczająco?

. Nowy wpis
@Jaga

xXx Nowy wpis

Powinni tam sprawdzać wszystkich alkomatem na wejściu i wyjściu bo często widać jak pracownicy zataczają się wieczorem pijani a rano idą do pracy napewno są trzeźwi

aaaa

we wrześniu rekrutowali na operatora wózka widłowego

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Domczar Artur Zawadzki? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. obsługi posprzedażowej/reklamacji.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Kontroler skarbowy
Służba Cywilna
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
aa

Ludzie jeżeli macie swój honor i dbacie o zdrowie omijajcie to firmę długim i szerokim łukiem ich nie obchodzi nic tylko lubią (usunięte przez administratora) pracowników przeciwko pracownikowi i konfidentów

Jola

Strasznie dużo ogłoszeń o pracę i to po kilka w miesiącu (np. 10 z dnia 02-03-2022) z czego można wnioskować że dużo ludzi się zwalnia bo widocznie nie są tam aż tak dobre warunki do pracy

@Jola

A gdzie te ogłoszenia wiszą dokładnie?

@Irena

na stronie piszanin.pl

@Irena

piszanin.pl

@Jola

O faktycznie, dzięki. Czyli z tymi warunkami to tylko się domyślasz i nie znasz sprawdzonych szczegółów?

papusza

Pracowalem w tej firmie jeszcze jak byla na Poznanskiej w Lomzy.Kierownik(byly trep) to cham i prostak.Przez niego zwolnilem sie z pracy.Pracownicy nic zlego choc kilku popieralo tego trepa,a on tych co mu nie lizali (usunięte przez administratora) traktowal jak smieci...

Piszecie, że kierownik nie nadaje się do pracy z ludźmi. Jakie sytuacje macie na myśli i o jakim zachowaniu mowa? Skoro faktycznie są osoby pokrzywdzone to czy szefostwo coś z tym zrobiło i zmieniło kierownika? Dajcie znać!

Domczar
@Monika

Przyjdź zatrudnij się to dowiesz się o co chodzi

@Domczar

A może szkoda jej czasu jeśli faktycznie jest okropnie i ufa zdaniu byłych pracowników? ;p Też bym chętnie poczytała co i jak

Sb

Witam wszystkich, pracowników i byłych pracowników firmy. Poszukuję osób, które miały tzn przegwizd z kierownikiem. Wiadomo, ze ten człowiek nie nadaje się do pracy z ludzmi. Wobec pewnych ludzi stosuje (usunięte przez administratora) Jesli są tu osoby pokrzywdzone proszę o zostawienie komentarza!

Czy rozmowa rekrutacyjna w Domczar Artur Zawadzki odbywa się również w języku angielskim?

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Taka prawda

Duże zapylenie, chociaż firma twierdzi że mieści się wszystko w normach. Od lakierni śmierdzi nie milosiernie farbą, bo szkoda na dobre wyciągi. To samo tyczy się zapylenia. Na spawalni nie lepiej. Z każdego urlopu się tłumacz po co ci on, inaczej ciężko o to. Praca po 10 godzin, jakiś dodatków za to brak. Do tego "dobrowolna" sobota.

Jaruszewski

Brak poszanowania kultury od strony kierowniczej totalna olewka na problemy oraz prośby pracownika.....jak się nie podoba tam jest brama.....lub ja dzieci tobie nie narobiłem....lub ciesz się że tyle masz bo za dużo nie możesz zarobić....taktyka jak w PRL może nie długo rząd weźmie się za takie sytuacje bez wyjścia a niektórzy powinni mieć zakaz pracy z ludźmi

Emilia
@Jaruszewski

A jakie konkretnie problemy i prośby są tutaj zgłaszane przez pracowników? Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jednymi z nich są zbyt niskie wynagrodzenia i brak szacunku do pracowników, zgadza się? Czy oprócz tego są jeszcze jakieś inne skargi na Domczar jako pracodawcę?

werty

Praca 10 h dziennie, oczywiście bez ustalonego prawnie 50 % dodatku do pensji, na hali gdzie w tych upałach temperatura sięga do 38 stopni Celsjusza. Kierownictwo i kadra ma klimę, niewolnik nie potrzebuje. W soboty pracuje się do godź 13, też bez dodatków za pracę w dzień wolny . Urlopy bez problemu ? - czyżby ? a co znaczy pytanie kierownika - po co ci urlop ? Ano, po to, że mam do niego prawo i nie muszę opowiadać kierownikom po co mi urlop. Socjalu nikt nie widział od dawna, tzn. nikt z pracowników produkcyjnych. Dla nich jest - ciesz się, że masz pracę,że masz umowę o pracę, w dzisiejszych czasach to dużo. Biuro ma rozrywki, to inna kategoria ludzi. Chyba czas na PIP

Luidzi

Widocznie niektórzy mają pod górkę do pracy i stąd niezadowolenie!!

daweqe

Najgorsza firma w Łomży. Mega (usunięte przez administratora) wyzysk na pracownikach. Problem z urlopami z wypłatami. O kierownictwie nawet nie wspomnę

KingKong5
@daweqe

weź mistrzu załóż swoją firme, zatrudnij ludzi , daj im po 120 zlotych na godzine , zrób co 15 minut przerwe i szwedzki stół z wyżywieniem ..... takich legatów jak ty trzeba gonić na kopach

nick

niewolnictwo i opóźnienia z wypłatą.

NICk
@nick

Pracuję w Domczarze 2rok - ani razu nie było opóźnienia z wypłatą, do 10 dnia miesiąca ma być wypłata i jest... Właściciel firmy dotrzymuje słowa. Niewolnictwo? Łżesz ... Urlopy - bez problemu, nikt Cię do niczego nie zmusza, wiadomo jak sytuacja tego wymaga to ładnie poproszą a nie Ci każą. Pozdr

lendzioch10
@NICk

Witam, a mam pytanie odnośnie zarobków w Domczarze?

NICk
@lendzioch10

Wypłaty zaczynają się od 10-11zł , jeśli się starasz to firma to widzi i oczywiście zarobki idą w górę.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMCZAR Sp. z o.o. - Kolno

• Jak się pracuje w DOMCZAR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOMCZAR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOMCZAR Sp. z o.o.?

DOMCZAR Sp. z o.o.