Adecco Maciej Dynysiuk

Lublin

Opinie o Adecco Maciej Dynysiuk

kobza

tu sie pali ,tam sie spieszy ,bachor drze ryło ,tu pierdziec sie chce i poszło,,, nerwy ,nerwy ,nerwy tak-taaaak

prezes

czy ktos z was ost wpisow umie czytac czy moze pasowalo by popisac sobie na innej stronie na temat adecco-praca w norwegii itd a adecco (usunięte przez administratora) i co 2 dzien jak ktos dzwoni do mnie ze szuka pracy jako kierowca smieciarki w norwegii itd ,pomysl jeden z drugim troche

lux

bardzo pozadna firma szef troche moze i nerwowy ale bardzo dokladnie prowadzi firme nie mielismy z zona zadnych problemow z nimi prace wykonywane wzorowo z wielkim zaangazowaniem i przedewszystkim czystoscia,polecamy J i A Wisniewscy lublin

dominik

bardzo pozadna firma oferujaca bardzo godziwe zarobki warunki komfortowe tylko aby chciec pracowac

Zostaw opinię o Adecco Maciej Dynysiuk - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adecco Maciej Dynysiuk