Rob-Bud Firma Ogólnobudowlana Robert Czuper

NIP: 8471500539 REGON: 280255770

Rob-Bud Firma Ogólnobudowlana Robert Czuper

Opinie o Rob-Bud Firma Ogólnobudowlana Robert Czuper

j ózek

Masz racje Natalko, ja też widziałam poświęcenie osób pracujących w tej firmie. Robota wykonana szybko,precyzyjnie i za konkurencyjną cenę. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Rob-Bud Firma Ogólnobudowlana Robert Czuper - Olecko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rob-Bud Firma Ogólnobudowlana Robert Czuper