Opinie o Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański w Chełm

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański w Chełm

Uber Nowy wpis

A ile nam płacą? Ciekawe czy warto ubiegać się o pracę? Jakie są warunki pracy i stawki?

Zadowolony Nowy wpis

@As w rękawie Generalnie trzeba pracować ale przecież za to nam płacą i to dobrze!! Polecam

As w rękawie Nowy wpis
@Zadowolony

Zadowolony skoro jesteś szczęśliwy z tej pracy i płacy to znaczy że masz małe wymagania dotyczące pracy, pracuj tam dalej a przekonasz się że każdy kolejny dzień przepracowany w tej firmie jest dniem straconym, im wcześniej to zrozumiesz tym lepiej dla Ciebie, wielu tam było i mało kto nadal tam pracuje, czasy się zmieniły i teraz pracownicy mają ogromny wybór i przewagę nad pracodawcami

Paulina Nowy wpis
@As w rękawie

Nie powinieneś w taki sposób oceniać innych - przecież niektórym praca w tym zakładzie może pasować i trzeba to uszanować. Ty stwierdziłeś, iż praca w tym miejscu jest dla Ciebie mało rozwojowa i ja to rozumiem. A co z zarobkami, które tam oferują? Są na dosyć dobrym poziomie czy raczej przeciętne?

Czy jest możliwość w Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański pracy na część etatu?

As w rękawie

Oczywiście że nie bo tam tyrasz po 10 godzin i dłużej i to zazwyczaj na wyjazdach od 6 rano bo trzeba przecież dojechać na miejsce a dojazd nie wlicza się do godzin pracy i jak sobie wyobrażasz powrót do domu? Chcesz wcześniej kończyć od reszty?

Henry

@123 Niestety bardzo często mamy kłopoty z wydajnością w pracy i każdy to widzi, ja polecam firmę!

Firma Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko DEKARZ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

" Niech jeden myśli a reszta robi " , " Dawajcie panowie bo to noc , a waszej roboty nie widać " , "Ile dzisiaj zrobiłeś , dlaczego tak mało ? Za co ja mam Ci zapłacić "- rzekł Adam Dywański do swoich pracowników , smutna jest prawda i prawdziwa

@Anonim

Tak to są hasła którymi pogania Dywański swoich ludzi jak bydło

robcio

Za 3 tyś zł brutto to (usunięte przez administratora)niech sam sobie do roboty idzie. Znowu nie ma ludzi do roboty. Ta sama smutna historia jak zawsze i smutne będzie jej zakończenie

Kto z byłych pracowników to czyta niech pozostawi po sobie łapkę do góry

Pedro

Ludzi to brakuje wszędzie. Firmy maja podpisane umowy i muszą sobie jakoś radzić.

Janusz

@xyz, a czy po za tym można liczyć na dodatki pozapłacowe ze strony pracodawcy? Powiedz, proszę, jak wygląda pakiet socjalny dla pracowników w Usługowym Zakładzie Blacharsko-Dekarskim. Myślę, że skoro pracuje tam tyle osób to muszą być jakieś plusy pracy w tym miejscu. Jeśli widzisz jakiekolwiek zalety pracy w Usługowym Zakładzie Blacharsko-Dekarskim to podziel się nimi z innymi użytkownikami.

@Janusz

Janusz szkoda nawet pisać na temat tej firmy z tego co wiem to brakuje tam ludzi do pracy, efekt 500+ zrobił swoje a po drugie jest wiele innych firm w regionie gdzie można znaleźć lepszą pracę i więcej zarabiać pracując po 8 godzin dziennie i mając wolne weekendy

***
@Janusz

Plusy pracy w Usługowym Zakładzie Blacharsko-Dekarskim oczywiście że są jest to doskonałe miejsce pracy dla osób które nie wylewają za kołnierz

Janusz

@anonymous, skąd masz informacje, że w Usługowym Zakładzie Blacharsko-Dekarskim brakuje ludzi do pracy? Współpracujesz z tą firmą? Przypominam, że ten wątek dotyczy głównie Usługowego Zakładu Blacharsko-Dekarskiego , więc skupmy się na opisywaniu pracy w tej firmie, a nie w innych.

xyz

Szczerze odradzam, brak zasad przyznawania premii za nadgodziny, praca po 10 godz dziennie albo i dłużej , premie przyznawane wg. "widzimisię", humoru właściciela

Janusz

Przypominam Wam, że na forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Według regulaminu na forum niedozwolone jest używanie wulgaryzmów i obrażanie innych. Komentarze, które łamią regulamin zostaną usunięte. Zachęcam Was do pisania merytorycznych komentarzy, które będą wnosiły konkretne informacje o pracy w Usługowym Zakładzie Blacharsko-Dekarskim. @Chełmiak, @Karma to (usunięte przez administratora) @Luzak, czy możecie powiedzieć jak oceniacie warunki zatrudnienia i jaka atmosfera pracy jest w Usługowym Zakładzie Blacharsko-Dekarskim?

Majster

Chełmiak to bezmózgi patol, tyraj tam jełopie ty jeden garba się dorobisz i tyle, śmiechu warte cały ten cyrk bo to nie firma i tyle. Pozdrawiam chłopaków co odeszli i maja lepszą pracę i kasę :-)

Chełmiak

Koledzy X i Y (to ta sama osoba) "Się ukrywamy bo nabroiliśmy i z zemsty złą opinie dodamy". Tak to jest że słabi w pracy a mocni w anonimowych komentarzach i oszczerstwach. Taka prawda tak było i tak będzie bo taka jest zasada. Ja tam pracuję i swoje robię, Pierdołami i oszczerstwami się nie zajmuję bo chleba z tego nie będzie . Kolega zmienił i na gorsze mu wyszło. Takie życie, że się zawsze chce lepiej. Potem to rączka w nocniku a powrócić już się nie da do tego co było. Tak to rodzi flustracje, złość i chęć zemsty

Karma to suka
@Chełmiak

Odnosząc się do opinii nie ma czego ukrywać że sfrustrowany Chełmiak stara się bronić tej firmy, aczkolwiek nie ma czego ukrywać każdy kto tam pracował i się niestety boleśnie przekonał o warunkach pracy dobrego słowa o tej firmie nie powie

Luzak
@Chełmiak

Dawaj Chełmiak bo to noc a twojej roboty nie widać ! Pozdro dla tych co mieli odrobinę oleju w głowie i rzucili te robotę

hahaha:-)
@Chełmiak

Chełmiak ile dzisiaj zrobiłeś ? Dlaczego tak mało ? Z czego ja mam Ci zapłacić ?

:-)

To nawet nie jest firma, jaka to firma co najwyżej patologiczna instytucja wyzyskująca ludzi a sam właściciel to ma za wysokie ambicje i porywa się z motyką na słońce. Jeżeli ktoś to czyta to niech weźmie sobie to głęboko do serca. Dziadostwo i porażka

:-(
@:-)

Tyrka a nie praca

Janusz

@lik, nie byłeś zadowolony z wynagrodzenia oferowanego Ci przez Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański. Czy pracodawca do podstawowej pensji nie zapewniał Ci jakichś dodatków w postaci premii? Czy oprócz tego mankamentu mógłbyś napisać coś na temat ewentualnych plusów wynikających ze współpracy z tym pracodawcą?

lik
@Janusz

Janusz jeśli jesteś zadowolony z wynagrodzenia oferowanego Ci przez Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański oraz dodatków w postaci premii to pracuj tam dalej, zaproś swoich kolegów lub znajomych z najbliższego otoczenia oferty pracy znowu są a to chyba o czymś świadczy. Chętni przychodzą, widzą i po prostu odchodzą :-(

lik

Praca w tej firmie to porażka, odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą, szkoda czasu i nerwów, właściciel niech sam sobie pracuje za te stawki co daje pracownikom, brak poszanowania dla pracowników.

*uj

Lasota - Pelota

PATOLOGIA

Koszmar

Dziadowska firma zresztą co tu pisać przekonajcie się sami. Nie warto nawet próbować współpracy z ta firmą. Ogromna rotacja pracowników mówi sama za siebie, nic dodać nic ująć, bo już nie ma z czego. Brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański - Chełm

Usługowy Zakład Blacharsko-Dekarski Adam Dywański
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Poleska 14
    22-100 Chełm