Kamil
07.01.2023 18:54
(usunięte przez administratora) (usunięte przez administratora)
Jak to zazwyczaj bywa i również w tym przypadku się sprawdziło to , że
Na początku w fazie rekrutacji/zatrudnienia wszystko pięknie kolorowo zaproszenie do biura(domu) , kawa, papieros, luźna gadka jak to zazwyczaj bywa. Po podpisaniu umowy (usunięte przez administratora) stopniowo zaczął pokazywać swoje "drugie ja"(usunięte przez administratora) nie będę się tu rozdrabniać w drobne szczegóły typu odejmowanie 6 godzin za nie umyte wiaderka, spóźnione wypłaty oraz niepełne, obniżanie stawki godzinowej po przepracowanych dwóch miesiącach, z 10€ na 9€, nie ludzkie warunki zakwaterowania (usunięte przez administratora) jest tego dużo więcej, ale nie chce nawet pamiętać tego okresu życia. Mam nadzieję,że Pana zachowania, czyny w stosunku do innych ludzi Panie (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) podejście do drugiego człowieka wróci do ciebie z podwójną siłą (usunięte przez administratora) (nie wypłacając pełnej wypłaty,ukryte koszta jw. Zmienianie stawki)Nie pozdrawiam, nie polecam, nie sądziłem że tacy ludzie wogole istnieją. Po trupach do celu kosztem rodaków POWINIENEŚ SIĘ WSTYDZIĆ