Robur-Bud Jarosław Ajchel

Opinie o Robur-Bud Jarosław Ajchel

USK

Nie płaci w terminie zwleka z zapłatą należności wykręca się i kłamie Nie Polecam współpracy z tą firmą.

Możecie opisać nową sytuację ROBUR-BUD Jarosław Ajchel? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

anonymous

Szef firmy ROBUR-BUD niejaki Pan Ajchel wydziera się na pracowników i poniża ich w pracy....na kilometr słychać jak głośno krzyczy...... tragedia mieć takiego szefa chama..... .

anonymous

Firma ROBUR-BUD to wielka pomyłka .Firma widmo .....horror. Szef firmy ma problemy z pracownikami, ponieważ płaci ludziom grosze ,a nie pieniądze i ma problemy ze znalezieniem dobrych fachowców.Firma swoje usługi powinna wykonywać na wsiach przy ocieplaniu obór dla zwierząt ,a nie ocieplać budynki zamieszkałe prze ludzi....

WSPOLNOTA

Tragiczne wykonanie dachu we wspólnocie mieszkaniowej. Po jednej stronie dach jest ocieplony a po drugiej już nie. Po roku już odpadają dachówki. Szef firmy jest arogancki i nie odbiera telefonów w sprawie reklamacji. NIE POLECAM NIKOMU!

Zostaw opinię o Robur-Bud Jarosław Ajchel - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Robur-Bud Jarosław Ajchel