Mibruk Wojciech Misztal

Lublin

Opinie o Mibruk Wojciech Misztal

oszust jakich mało , wisi mi kasę i to nie małą , jego syn też oszust i też wisi mi kasę . Omijać z daleka (usunięte przez administratora)

prac

jestem zdania tak jak poprzednicy. przepracujesz, a potem cyka po 200-300zł i tak do usranej śmierci. w zimie po pieniądze- brak kontaktu. brak rzetelności

Byłem podwykonawcą, prace wykonane, zapłaty nie było. Unikać jakiejkolwiek współpracy.

klaudia

pracowałem i nie płacą obiecują złote góry i nic. tak samo jest z podwykonawcami

Zostaw opinię o Mibruk Wojciech Misztal - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mibruk Wojciech Misztal