Iw-Mar Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Iwona Dobczyńska

Leszno

Opinie o Iw-Mar Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Iwona Dobczyńska

Crazy

Chciałem wystawić opinię o kolejnej firmie pani Dobczyńskiej radsten sp. z o.o. jednak administracja uparcie kasuje wszystkie posty mimo iż 100 % właścicielem tej firmy jest właśnie ta Pani, strona ta miała służyć pracownikom aby nie dali się oszukać, ta Pani ma kilka wyroków sądowych oszukała wielu ludzi nie wypłacając wynagrodzeń, mimo to administracja postanowiła ułatwić życie tej Pani aby mogła oszukiwać dalej BRAWO WY!! Niestety należy ze smutkiem stwierdzić, iż ta strona zeszła na psy. dodam jeszcze, że Pani Dobczyńska ma również powiązania z firmą Pamar w Głogowie

Wierzyciel

Witam. Pani (usunięte przez administratora) oszukała wielu ludzi i wciąż działa jej obecna firma to radsten sp. z o.o. poznań

łukasz

To są oszuści nie odbierają telefonu, czy ktoś zna ich nr konta bankowego zawsze płacili wpłacając bezpośrednio w moim banku. I czy ktoś wie gdzie teraz pracuje i pod jaką firmą. Może gdzieś popełnili błąd i ktoś ma numer konta. Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Debt Collector

Szukam osób pokrzywdzonych przez firmę Iw-Mar Iwona Dobczyńska z Leszna. Osoby które miały kontakt z tą firma lub Tomaszem Dobczyńskim proszę o bezp. kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tora Leszno
@Debt Collector 09.09.2015, 15:04

mam problem z płatnością ostatniej faktury . Do tej pory firma regulowała swoje zobowiązania . Nie odbierają telefonu i milcząco reagują na wezwania do zapłaty .

Tadziu

Bardzo rzetelna firma.Polecam

Zostaw opinię o Iw-Mar Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Iwona Dobczyńska - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iw-Mar Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Iwona Dobczyńska