Rockwool Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

Małkinia Górna

Opinie o Rockwool Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

To Ja

A jak wygląda praca w rockwoolu na oczystkach ? Słyszałem ze dobrze płacą a praca jest 6-10 razy w miesiącu ? Czy to prawda ? Ktoś mógłby się podzielić informacjami ?

lopez

Rockwool to najgorszy syf w jakim pracowałem za takie marne grosze.

PRACUJACY

SWIETA PRAWDA PRACOWNICY W MALKINI Z ROOKUL TO LENIE OBIBOKI I NIC WIECEJ.SPIA NA NOCACH A WYSLUGUJA SIE PRACOWNIKAMI Z FIRM ZEWNETRZNYCH .PO CO BYLO WPROWADZAC ROPEKS WYSTARCZY PRZEJRZEC KAMERY SZCZEGOLNIE NA NOCACH I W SOBOTY I NIEDZIELE ALE WIDAC KIEROWNIKA TO NIE OBCHODZI

marko12

jak na swieta jest kewin sam w domu, tak Siwonia zaczyna jezdzic i pieniadze pozyczac , maskara co rok to samo jest ca za ludzie sa

Szczera prawda

Syf jakich mało. Dawno nie spotkałam się z takim syfem w miejscu pracy. Mają nie odpowiednich ludzi na stanowiskach wysokich, którzy kompletnie nie ogarniają i myślą, że mogą wszystko. Ciężko załatwić jakąś sprawę, bo każdy mądrzejszy od drugiego i każdy działa jak im się podoba. Panuje tam głupia moda na mobing względem pracowników. Kierownicy potrafią tylko zastraszać i wyzywać. Retuszują wypadki na zakładzie, jaki i w biurowcu. Co daje do myślenia co jeszcze robią. Zarobki niby ok, ale pracując w takim klimacie to lepiej za najnizsza krajowa w lepszej firmie, bo w rockwoolu nie da się pracować. To nie jest miejsce do pracy. Jeżeli zaczynasz im nie pasować to przenoszą cie z brygady na brygade. Nie polecam tego zakładu pracy, bo na 100% po zatrudnieniu bedziesz ponizany przez kierowników którzy tam pracują, dziwie się że jeszcze media się tym zakładem nie zainteresowały, bo byłoby o czym pisać i o czym robić reportaż.

ona93
@Szczera prawda 20.06.2016 12:01

Przeglądałam opinie i piszesz i o Cigacicach i o Małkini. Ale do którego zakładu odnoszą się negatywy?

zadowolony
@Szczera prawda 20.06.2016 12:01

Rzeczywiście, to dość ważne czy piszesz o Małkini czy Cigacicach - wg mnie w Małkini jest niezle, a pracuje już pare lat na produkcji

Popek

W Rockwool-u pracuje ok 5 lat zarobki od 2000-2700 na reke oczywiscie umowa na stałe. Zalezy gdzie pracujesz, operator wózka ok 2000 a operator produkcji 2700. Mechanik i Automatyk troche wiecej.Duży plus socjal co ci sie nazely to dostajesz, a poza tym dofinansowanie do urlopu, na swieta itp. Praca nie jest mocno ciężka, system 1,2,3,4 zmianowy zależy gdzie sie pracuje. Wypłata na czas, solidna marka. Ludzie różni ;) jedni mocno "ambitni" drudzy normalni,ale wiekszosc tych normalnych.

kamilk

Ogólnie praca nie jest ciężka (jeśli chodzi o Rockwool, firmy podwykonawcze to inna bajka). Z kasą raczej średnio, jeśli chodzi o pracownika produkcji na start ok 1700-1800 na ręke przez pierwsze 3 miesiące. Później dwie roczne umowy, przy każdej podwyżka ok. 150 zł. Ja na drugiej rocznej umowie dostaje 2000 z haczykiem

Zostaw opinię o Rockwool Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Małkinia Górna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rockwool Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny