Hydrokrusz Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Hydrokrusz Sp. z o.o.

bywszy

tak czytam te opinie i musze przyznac ze to prawda az dziw ze to jeszcze na rynku istnieje krotko mowiac dziadostwo i sprzet i kadra wyzsza a w szczegolnosci człowiek p.t "a ja pierwsze słysze" kto pracował w tej firmie to wie kto to brak profesjonalizmu a w szczegolnosci spraw zeglugowych ale sproboj mu cos doradzic to masakra . taka to polska firma duzo by jeszcze mowic na ten temat ale szkoda na to czasu.

Klient

Firma widać już słabo stoi na nogach, zlikwidowali punkt na grobli został tylko jeden na Kwidzyńskiej i jeden w Czernicy. Kiedyś mieli 4 auta do dostaw, zostało jedno. Kruszywa drogie, taniej można kupić u konkurencji. Pracowników już niewielu pozostało, o zarobkach mogę powiedzieć, że marne...kierowca 12 zł brutto na patelni to skandal w biały dzień.

W-dek

Firma o typowym ustroju komunistycznym, wszystko mega topornie i ociężale. Kierownictwo bez pojęcia o pracach hydrotechnicznych. Sprzęt jak z epoki kamienia łupanego...wszystko stare i nie sprawne, często z pchaczy i pogłębiarek leje się olej do Odry. Nie polecam, szkoda waszego czasu.

Rysiek

Miałem niemiłą możliwość pracować w tej firmie przez kilka miesięcy(usunięte przez administratora)

W.M

Pracowałem w kilku firmach ale w takiej nie zdarzyło mi się nigdy.(usunięte przez administratora) Odradzam,nie polecam.

Arek

Zgadzam się z opinią powyżej. Ja pracowałem tam jako kierowca, nie dość, że samochody to po prostu złom to i zarobki tragiczne...za miesiąc 1250 zł...bardzo niemiła kobieta w punkcie na Groblii...nie polecam nikomu.

ant44

Dobrze zarobić? to chyba nie w tej firmie :p poza tym mało profesjonalna kadra, zwłaszcza kierownicza i nieodpowiedzialne osoby na co po niektórych stanowiskach. Lepiej tam nie aplikować bo szkoda czasu. większe doświadczenie zdąbędziesz jako zwykły robotnik na budowe

Zostaw opinię o Hydrokrusz Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydrokrusz Sp. z o.o.