Farm-Trans

Chodzież

Opinie o Farm-Trans

Kiero

Zgadzam się z ostatnim komentarzem atmosfera fatalna uciekać jak najdalej od dyr K. i spółki bałagan we wszystkich działach źle traktują nas kierowców odzeszdlem i przestrzegam przed praca

Cześć
@Kiero 19.04.2016 06:55

Jakie zarobki. Czy to prawda że 8 tys. Można wyciągnąć

Uwaga

Kiepski pracodawca, śmieszny dyrektorek tworzący podziały między kierowcami z Poznania i Lęborka, fatalna atmosfera, nie polecam.

doktorek

kierat

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Farm-Trans - Chodzież

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farm-Trans