Top-Design S.C. P.Nowak R.Kornat D.Łatkowski

Łódź

Opinie o Top-Design S.C. P.Nowak R.Kornat D.Łatkowski

Justyna

Pracuja tam 3 Łosi, ktorzy mysla ze na staz za 1300zl znajda osobe znajaca 3 jezyki obslugujaca ich zagranicznych klientow z armatura, dodatkowo musisz sie nzac na ksiegowosci administracji czyli Kombaij biurowy co robi z anich wszystko a oniPrezez plus prezes i wice rece za kark i pytanko JAK sprzedaz jak rezultaty. Prosta opcja Panowie i niewolnica Isaura. Nie polecam az dziw ze nie szukaja pracownicy za darmo;-)

Czy dobrze współpracowało Ci się z firmą Top-Design S.C. P.Nowak R.Kornat D.Łatkowski? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Top-Design S.C. P.Nowak R.Kornat D.Łatkowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top-Design S.C. P.Nowak R.Kornat D.Łatkowski