Opinie o Firma Sławex Zbigniew Sławiński w Tomaszów lubelski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Sławex Zbigniew Sławiński. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Sławex Zbigniew Sławiński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Sławex Zbigniew Sławiński w Tomaszów lubelski

Mam już doświadczenie w pracy przy sprzedaży stolarki oraz ogólnej sanitarki a widziałem, że Pan szuka teraz do siebie doradcy klienta w tym zakresie. poprzednie opinie są na tyle dawne, że nie wiem jak się do nich ustosunkować. Czy na dzień dzisiejszy można zauważyć jakieś gorsze traktowanie lub cokolwiek?

Tajusko Nowy wpis

Praca w mrowce w Tomaszowie to jedno wielki nieporozumienie i parodia kierownictwo i szefostwo to poprostu żenada pieniążki uderzyły do głowy zwykly pracownik to dla nich śmieć dobrze jest wtedy gdy pracujesz nadgodziny i nie domagasz Sie kasy za to

umek Nowy wpis

zgadzam sie potwierdzam

Milkshake87

Nie polecam pracy w Tomaszowskiej ani w Hrubieszowskiej mrówce . Szefostwo nie szanuje swoich pracowników , ciągle od nich wymaga a nic nie daje od siebie . Zero jakichkolwiek dodatków , pakietu socjalnego , jedynie premia tzw uznaniowa , który wynosi maksymalnie 100 - 200 zł do najniższej krajowej . Bardzo dużo osób się już stamtąd zwolniło lub zostało zwolnionych zwłaszcza w hrubieszowskiej mrówce , gdzie w ciągu roku przeszło przez market około 20 pracowników . Rotacja pracowników to u nich bardzo powszechne zjawisko niestety panuje tutaj w tych stronach więc tacy pracodawcy czują się bezkarnie . Dodam jeszcze tyle , że zdarzały się tam przypadki mobbingu .

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Sławex Zbigniew Sławiński - Tomaszów lubelski

• Jak się pracuje w Firma Sławex Zbigniew Sławiński?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Sławex Zbigniew Sławiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Firma Sławex Zbigniew Sławiński
  • Łaszczowiecka 14