Opinie o Prestol Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prestol Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prestol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestol Sp. z o.o. w Gdynia

Były pracownik Nowy wpis

Firma sprzedaje uszkodzone materiały schowane pod wierzchnią wartswą towaru na paletach i pseudoimpregnowane belki drewniane muszące być kąpane 4 godziny w impregnacie, w rzeczywistości zanurzane są na kilka sekund w roztworze by nabrać tylko koloru impregnatu tym samym (usunięte przez administratora)klienta

Wiesiek Nowy wpis

Ja jak dostałem coś uszkodzonego zwracałem, bez problemu wymieniano na nieuszkodzony. Byłem przy pakowaniu i na pewno nikt celowo nic trefnego nie chował.

Danuta Nowy wpis

Witam serdecznie, ktoś jakiś czas temu napisał, że w firmie nie płacą. Nie bardzo rozumiem tą opinię. Nie płacą za wykonaną pracę na czas? Czy być może unikają robienia wypłat. Ktoś kto ma doświadczenie mógłby rozjaśnić ten temat ?

Maciej

Przyjalem sie jako operator wozka. 16 zl netto. Wiekszosc czasu ladowalem recznie kostke brukowa, cement, pęki prętów, rozbijałem palety, zbierałem śmieci i zamiatałem gruz i piach ktorego i tak za chwile bylo znowu pełno. Plac tragiczny, trzeba bylo w piachu sztaplarka jezdzic-zakopywala sie. 3 tygodnie pracy na czarno-zuzylem wtedy ze 2 zestawy swojej wlasnej odziezy, pozniej wyproszona choc obiecana umowa na najnizsza krajowa, reszta pod stolem (maja gdzies moja emeryture w przyszlosci). W pazdzierniku po 2 tygodniach pracy + sobota odszedlem po rozwiazaniu umowy za porozumieniem po ludzku ze wzgledow zdrowotnych. Zamiast 1552zł zostało mi przelane 678zl. Kierownik tlumaczy to potraceniem za kombinezon (ktory oddalem!), za badania (pracodawca ma obowiazek placic) i ze TO WSZYSTKO...atmosfera tam i organizacja pracy nie do wytrzymania. Czysty masochizm za jakiekolwiek pieniadze. Sprawe kieruje do sądu

VIN Nowy wpis
@Maciej

Widziałem twoje ogłoszenie na trójmiasto. Dzięki za ostrzeżenie. Kieruj sprawę do sądu i zgłaszaj ich do PIP. Nie ma co takim darować. Teraz wszyscy kombinują żeby było jak najtaniej kosztem pracownika.

Nie polecam. Nie płacą.

Maciej
@Paweł

Prawda

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Prestol Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Prestol Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Prestol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prestol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Prestol Sp. z o.o.
  • Chwaszczyńska 168