Miko s.c. Elżbieta Żernaczuk Mirosław Żernaczuk

Adres: Kawaleryjska 19/23, 15-325 Białystok

NIP: 5423051881 REGON: 200163902

Miko s.c. Elżbieta Żernaczuk Mirosław Żernaczuk

Opinie o Miko s.c. Elżbieta Żernaczuk Mirosław Żernaczuk

Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Miko S.C. Elżbieta Żernaczuk Mirosław Żernaczuk na naszym forum.

Zostaw opinię o Miko s.c. Elżbieta Żernaczuk Mirosław Żernaczuk - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miko s.c. Elżbieta Żernaczuk Mirosław Żernaczuk