Max-Bud s.c. J.Ł.Śledzińscy

Adres: Biedrzyckiego 15, 62-010 Pobiedziska

NIP: 7772738620 REGON: 634519100

Max-Bud s.c. J.Ł.Śledzińscy

Opinie o Max-Bud s.c. J.Ł.Śledzińscy

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Max-Bud S.C. J.Ł.Śledzińscy!

Zostaw opinię o Max-Bud s.c. J.Ł.Śledzińscy - Pobiedziska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Max-Bud s.c. J.Ł.Śledzińscy