Mar-Jola Bi Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariola i Tomasz Widerlik

Bychawa

Mar-Jola Bi Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariola i Tomasz Widerlik

Opinie o Mar-Jola Bi Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariola i Tomasz Widerlik

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Miki

Najgorsza firma . Widerliki nie maja wgl szacunku do pracownikow . Odradzam komu kolwiek tam prace . Np. Na granicZnej baby siedzace w biurze wlaza w dupe widerlikowi robia przekręty a same napierdalaja na dwoch pracowników na magazynie . Same robia przekrety na swoja korzyść zeby zarobic w huj wiecej . A jesli. Chodzi o blachę to najgorsze gowno.

Zostaw opinię o Mar-Jola Bi Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariola i Tomasz Widerlik - Bychawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Jola Bi Sp.j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mariola i Tomasz Widerlik