Makro Bet Sp.j.

Opinie o Makro Bet Sp.j.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Makro Bet Sp.j., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

klient

Dzwoniłam do nich jako klient sekretarka nie miła wręcz obraża klienta który do niej dzwoni aż dziwne że ta firma jest jeszcze na rynku!

Pogoria

Totalna chamówa. Lokalny baron za grosz z ludźmi się nie liczący. Łajdak i bandyta.

aa

Nie polecam tej firmy nie mili i chamscy ludzie.

Prac

Masakra! Nie mili ludzie.

Zostaw opinię o Makro Bet Sp.j. - Mrozy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Bet Sp.j.