Invest Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leszek Wypiórkiewicz

Szydłowiec

Opinie o Invest Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leszek Wypiórkiewicz

Małgorzata Cieszyńska

okna pierwsza liga, ekipa monterska sprawnie, szybko i dokładnie - mąż ich podziwiał hehe co do P.Leszka - super facet, da się wszystko załatwić bardzo sympatyczny i przystępny i cholernie przystojny ( ups oby mąż nie czytał hehe) Z okien jesteśmy bardzo zadowolenie, wkrótce wykonają nam drzwi wszystkie w domu oraz schody drewniane, już widzieliśmy przed montażem są piękne nie możemy się doczekać jak bedą wyglądały w naszym domku. Bardzo gorąco polecam hurtokien.pl okna,drzwi,bramy, schody - TYLKO OD NICH

Andrzej Szuliga

Polecam wszystkim www.hurtokien.pl naprawdę warto

Misztal Robert

Firma naprawdę godna polecenia, jakość wykonania produktów super, sam pomiar i wiedza szefa firmy na temat stolarki budowlanej godna podziwu, naprawdę profesjonalista w tym zakresie. Polecam wszystkim tę firmę z tego co wiem teraz dostępne informacje na ich stronie www.hurtokien.pl - Sam P.Leszek widać że naprawdę łebski facet z tego co wiem sprzedaje także schody drewniane bardzo wysokiej jakości a od nowego sezonu wdraża ich samodzielną produkcję. rozwój tej firmy jest niesamowity. Wykonywałem u nich okna teraz drzwi do wnętrz oraz trzy bramy i wszystko maksymalnie profesjonalnie. WIELKIE POLECAM

Zostaw opinię o Invest Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leszek Wypiórkiewicz - Szydłowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Bud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leszek Wypiórkiewicz