Piotr Smak Elpiox

Turek

Piotr Smak Elpiox

Opinie o Piotr Smak Elpiox

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

anonymous

Szkoda komentować tej patologii jaka jest w tej firmie.

bubuś

Jeżeli chce ktoś pracować na czarno to można pracować w tej firmie.Natomiast jeżeli chce ktoś coś więcej to odradzam.Ta firma chętnie przyjmuje stażystów za darmo z urzędu pracy, radze pilnować na jaki zawód bo to co w urzędzie pracy jest przedstawiane to mija się z prawdą, bo na prawdę wykonywana w firmie Elpiox jest zupełnie inna praca np.urząd wysyła na staż na sprzedawce a pracę wykonuję się po prawdzie jako pracownik fizyczny czyli załadunek i rozładunek materiałów budowlanych.Ludzie nie dajcie się wykorzystywać.

Zostaw opinię o Piotr Smak Elpiox - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Smak Elpiox