Piotr Smak Elpiox

Turek

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Piotr Smak Elpiox
0 0 6 1

Opinie o Piotr Smak Elpiox

anonymous

Szkoda komentować tej patologii jaka jest w tej firmie.

bubuś

Jeżeli chce ktoś pracować na czarno to można pracować w tej firmie.Natomiast jeżeli chce ktoś coś więcej to odradzam.Ta firma chętnie przyjmuje stażystów za darmo z urzędu pracy, radze pilnować na jaki zawód bo to co w urzędzie pracy jest przedstawiane to mija się z prawdą, bo na prawdę wykonywana w firmie Elpiox jest zupełnie inna praca np.urząd wysyła na staż na sprzedawce a pracę wykonuję się po prawdzie jako pracownik fizyczny czyli załadunek i rozładunek materiałów budowlanych.Ludzie nie dajcie się wykorzystywać.

Zostaw opinię o Piotr Smak Elpiox - Turek

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr Smak Elpiox