Darbud Materiały Budowlane Krzysztof Smardz

Ostrów wielkopolski

Opinie o Darbud Materiały Budowlane Krzysztof Smardz

Krzysztof Smardz

Całkowicie nie zgadzam się z treścią powyższych wpisów. Są one obraźliwe i krzywdzące. Proszę o usunięcie ich w ciągu 14 dni. W przeciwnym wypadku sprawa zostanie skierowana do Organów Ścigania.

Rysiek

Nie polecam. Oszust jakich malo. Sprzedaje okna nie takie jak powinny. Drzwi z odrzutu jako pierwsza klasa. Zamowilem 2 lata temu 2 tony mialu po przewazeniu okazalo sie ze jest tylko 1.750 i tak oszukiwal 10 klijentow i pozniej zwalal wine na Adriana.D czy Slawka.B a ci Panowie to naprawde uczciwi pracownicy.

rrr

Oszust aby się znim obadaj to ci sprzeda chińskie drzwi stare auta złomyy nikomu nie życzę z nim kontaktu

hh

nie firma porażka okna szajs co innego wozi i reklamuje a co innego sprzedaje oszust i cwaniak nie polecam nie szanuje ludzi pracowników

ktoś

no wkońcu ktoś o nim napisał Firma totalna porażka miałem z nim doczynienia pare lat temu ,Mobina na maxa niepolecam !!jak jest taki dobry to niech sam robi szkoda mi ludzi co uniego robiom !!

ojoj

Nie polecam :( Bardzo Fałszywy Pracodawca rotacja pracowników.itp.agresywny i niemiły klimat....... w pracy bieg sprint ani chwili tchu .....i zawsze źle mało itp. prywaciarz ostatnie soki z ciebie wyciśnie nie liczy się w ogóle z twoim zdaniem .. Każdy kolejny to następny pracownik :(

Zostaw opinię o Darbud Materiały Budowlane Krzysztof Smardz - Ostrów wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darbud Materiały Budowlane Krzysztof Smardz