A.M. Hanek S.C. Firma Handlowo-Usługowa Adam Hanek Michał Hanek

Gdów

Opinie o A.M. Hanek S.C. Firma Handlowo-Usługowa Adam Hanek Michał Hanek

andrzej

a jo to nimom słów narobić się i nic

tomuś

firma o nieposzlakowanej opini słynąca z racjonalizowania paliwa i niepłacenia za przerwy i postoje wszystkim desperatom i nieudacznikom polecam

krzyś

wspaniała firma 11 zł za godzine za operatora i paliwo racjonowane szczerze polecam firma z którą można śię zestarzeć

Zostaw opinię o A.M. Hanek S.C. Firma Handlowo-Usługowa Adam Hanek Michał Hanek - Gdów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A.M. Hanek S.C. Firma Handlowo-Usługowa Adam Hanek Michał Hanek