APC KUMA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o APC KUMA SP. Z O.O.

maiak

szukałem u nich pracy bo miałem jakieś stare namiary. Niestety okazało się ze firma jest zamknięta i to na stałe. Teraz to już mnie nie dziwi że ostatnie wpisy są tu tak stare. Czyli @anonim ani ty ani ja 1400 netto nie wyciągniemy

wilku

wiem, że pewnie było to tu wałkowane parę razy, ale świeżych informacji nigdy za wiele, wiec czy orientujecie się czy w apc kuma przed zatrudnieniem przeprowadzają jakąś rozmowę kwalifikacyjną? czy tylko patrzą na cv i tyle im wystarczy? a może jeśli jest rozmowa to możecie podpowiedzieć jak najlepiej się do niej przygotować pod kątem pracy w kumie?

Andrzej

Ostatnia impreza firmowa dla klientów to totalna żenada. Występ gościa specjalnego do kitu chyba najtańszego wynajeli. Do tego jedzenia mało i zimne. Nie polecam tej firmy.

Adam

Tak firma głównie się zajmuje zwalnianiem pracowników.

Szaleju się opiłeś. To co piszesz to totalna bzdura.

anonim 2014

Wszyscy pracują na umowę o pracę, podwyżki premie wszystko jest. Czego wy chcecie więcej, mało gdzie ludzie mają takie warunki

adolf

pracowałem tam kiedyś jak firma się rozwijała,na szefa mówiliśmy (usunięte przez administratora) ponieważ traktował prawie wszystkich jak bydło((usunięte przez administratora)),z tego co mi wiadomo dużo osób uciekło nawet dyrektor zarabiający nie mało?! własnej rodzinie kazał mówić do siebie szef.niewiem jak jest teraz ale ogólnie nie polecam.

Maciej

A jak tam wyglądają zarobki kierowców bo za tydzień ide na rozmowe ? Warto czy od razu dac sobie spokój? bo jak mam usłyszeć 1200 na ręke to szkoda czasu

Przedstawiciel handlowy

Praca w atmosferze fałszywego szczęścia i bezproblemowości. Tymczasem, każdy na każdego donosi i nikomu ufać nie można. Dyrektor to osoba kompletnie nie kompetentna. Nie potrafi panować nad emocjami i uzasadnić swoich decyzji. Prezes się nie miesza a Pani Prezes to osoba nie decyzyjna. Co do płacy to na kasie w hipermarkecie można zarobić więcej. Stanowczo odradzam.

bunny

popiram

wielkie dno nie szanuja pracownika, wyplaty nie terminowe na kazdym kroku oszukuja nie wyplacaja premii nie polecam

Zostaw opinię o APC KUMA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APC KUMA SP. Z O.O.