Eksport-Import Auto-Handel Tadeusz Styga

Gołaczów

Opinie o Eksport-Import Auto-Handel Tadeusz Styga

kamil

Oo mają nowsze autka w tym prlu

kamilek

Siemka jak tam leci dalej jeżdżą te przyda pasy za marna kasę, pozdrawiam połowa firmę i kapelusnika

kamil

Witam jak tam w firmie z lat prlu dalej macie takie stare graty i za marne pieniądze jeździ cie tyle to płacą na kraju co u was za granicę.

kamil

Jak leci Grzesiu dużo li dalej tam jeździ tym kabelek i szefów obciagascz

sumienie

Czy w czasie postu zwróciłem juz wszystkim swoim pracodawcom należne zarobione pieniądze pomysł, poczta i konta chętnie w tym ci pomogą. Pax

kamil

Witam jeździłem ale nie na tych warunkach hej firma dla miejscowych i dupe władzom pozdr

j

Firma z prlu

heniek

Co firma jeszcze nie upadła na czasy polu dobra a nie teraz za taką kasę szukasz jeleni, sam jeździ a nie dajesz ..... innym magnes i nie tylko co łapówki.

piotrek

Firma magnes i te stare auta ciekawe czy płaci na czas i wszystko nie doczekałem się za ta trasę marnie

Zostaw opinię o Eksport-Import Auto-Handel Tadeusz Styga - Gołaczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eksport-Import Auto-Handel Tadeusz Styga