Opinie o Strunobet - Migacz Sp. z o.o. w Kuzki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Strunobet - Migacz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Strunobet - Migacz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strunobet - Migacz Sp. z o.o. w Kuzki

Hej, a nie wiecie czy nie będą kogoś jeszcze potrzebować do biura przy Kolejowej? Pokazała mi się wcześniejsza oferta dla pracownika administracyjno-biurowego, w której było napisane, że już kiedyś do 4 500 zł można było zarobić. ciekawe jak jest teraz?

MANIEK Nowy wpis

Szukam pracy na stanowisku kierowca C+E .Gdzie szukać ofert .Czy warto pracować w Strunobet Migacz proszę o wypowiedzi kierowców .

Widziałam, że jakiś rok temu szukali specjalisty ds księgowości z minimum 3-letnim doświadczeniem. A czy firma jest otwarta na osoby bez doświadczenia? Ja dopiero staram się je zdobyć i właśnie rozważam tą firmę. Czy można chociaż liczyć na płatny staż w księgowości?

Katarzyna Nowy wpis

Witam, czy są, albo będą jakieś przyjęcia do pracy w firmie dla kobiet? Czy pracują tam kobiety? Jaka atmosfera panuje w zakladzie?Aktualnie szukam pracy, wykształcenie średnie, podejmę każdą...

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Strunobet - Migacz Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Alicja

I co z tymi paczkami ostatecznie? Bo ktoś coś wspominał ale bez konkretu, co w tym roku będzie, wiadomo? Chciałam się też zorientować jakie warunki tu dziś są w biurze na administracji, bo widziałam, że szukali kogoś niedawno. Na jaką atmosferę można liczyć i co z ostateczną wypłatą?

Zwz

Zaklad pracy który ma tradycje a w swojej histori tylko przez dwa lata robi paczki na świeta bozego narodzenia to choinka nie zakład. Budowy i remonty na koszt robola z kuzek ,lewina ,kościerzyny.Robita z ludzi (usunięte przez administratora) a dzieci tych pracowników to wnuki Henia.

Przede wszystkim chciałbym pozdrowić całą kadrę strunobetu i powiedzieć że jeśli zakład będzie słabo pilnował i nie zaglądał ludziom na wyjście z pracy po torbach i innych rzeczach którymi można wynosić mienie prywatne firmy to źle skończy co niektórzy już naprawdę przesadzają pilnujcie ludzie szczególnie z Kluczewsko Pilczycy bo nie zostanie nic a to jest niedobry sygnał

Lukas

Wiecie czy przyjmują w zakładzie w Kuzkach? Możecie coś powiedzieć o obecnych warunkach pracy? zarobki, atmosfera itp.

Niuszka91
@Lukas

Na olx mają ofertę do biura ze stacjami kontenerowymi

Lukas
@Niuszka91

@Niuszka91 wiesz coś może o pracy w tym zakładzie?

Gabriela
@Niuszka91

ooo coś dla mnie!! właśnie szukam pracy biurowej :) masz jakieś informacje w tym temacie? pracujesz tam?

Niuszka91
@Gabriela

Widziałam ofertę na fb, specjalista w dziale stacji kontenerowych.

XXX

I jak panie kierowniku Zdzislawie jednak z tobą kierowcy wytrzymać nie mogą to pan jest całym problemem i pewnie nie jeden to panu powie i może udowodni rotacja dopiero się zacznie jeśli chodzi o kierowców bo zrobiliście z nich pachołków ale to nie są tamte czasy pozdrowienie dla Dzidka kierownika od siedmiu boleści były kierowca

@XXX

Jak często jest rotacja na stanowisku kierowcy? myślisz że to faktycznie wina kierownika? dlaczego jest on takim "problemem"??

@Monika

Przyjmij się tam to zobaczysz dlaczego akurat on jest problemem specyficzna firma ze specyficznymi ludźmi

@Xxx

chyba wolę poczytac o doswiadczeniu innych ludzi niz przekonac sie samej ;)

Bart
@XXX

napiszę krótko, brakło panu męskiej odwagi,żeby to kierownikowi powiedzieć w twarz ?Po co wylewać komuś ''pomyje'' na głowę publicznie? Ten wpis tutaj świadczy tylko o tobie kierowco , powiem tak..... jak ci tak źle , to otwórz sobie własną firmę i zobaczymy , jakim będziesz ''dobrym szefem'', klep się z pracownikami , imprezuj a na pewno cię poszanują .ŻYCZĘ POWODZENIA .

Lidia
@Bart

Hej Bart, każdy kij ma dwa końce i czasem z takich negatywnych komentarzy można wyciągnąć coś dobrego - np. coś poprawić. A Ty tam pracujesz? Uważasz że jest ok?

Małgorzata
@Bart

Czyli rozumiem że dla Ciebie jako pracownika szef jest ok? A jak warunki w pracy, umowa? :)

Bart
@Lidia

tak pracuję w tej firmie i jak w każdej pracy jest różnie , uwierz mi ,że nigdzie nie jest kolorowo. Dla wszystkich szukających dobrej atmosfery i super pracodawcy , polecam pracę w budżetówce, tam jest spokój i 2400 zł na rękę , ale za to jaki komfort , nikt na nikogo krzywo nie spojrzy bo od razu będziesz miał sprawę o (usunięte przez administratora) .

Gabriela
@Bart

a skąd Ty wiesz jak tam jest? to wszystko zależy od ludzi i ich charakterów. ale masz rację - w każdej pracy jest różnie. najlepiej jest tam gdzie nas nie ma :D

kierowca

nie potrafia jezdzic, i zganiaja wine na innych. nie polecam miec doczynienia z tymi osobami

W kuzkach podwyżki byly? Ludzie uciekają? W Lewinie też odchodzą . A kolejni szukają pracy

Podbipieta

W lewinie w tym roku juz ponad 10 osob odeszlo, nastepni odchodza,ciekawe ile reszta wystrzyma bo caly czas jest brak i za kogos trza robic ale za kogos pieniedzy nie bierzemy

Zenek
@Podbipieta

Jak dyrektorzy (usunięte przez administratora)właściciela to co się dziwić. ludzie się zwalniają bo pieniędze jak w 2017 a oni tworzą stanowisko kierownika bo firmie to potrzebne jak ladacznicy majtki . białe kaski chodzą zadowoleni bo kasa się zgadza . Suwnicowych zaraz nie będzie

zibi

@100. % a jak dogadują się współpracownicy?

100. %

Jest fajnie. Super. Ekstra????????

piotr-Rzeźnik

Witam pracowałem i uważam,że zawsze byłem doceniany jeżeli ktoś uważa ,że przyjść do pracy i to wszystko kasa na konto co miesiąc to przepraszam pod marketem więcej koledzy pod marketem zadziałacie dostając piwko ,bułkę itd-daleki jestem od oceniania Was ale jeżeli piszecie ,że Wyzysk krzyki itp. to proszę postawcie taką firmę dużą w trzech lokalizacjach i zarządzajcie-ludzie są ludźmi ok ale nie może być tak ,że przychodzisz podpisać listę jeżeli szef ma coś do powiedzenia to wysłuchać i robić wg. wskazówek to zapewniam drugi raz nie podejdzie. Szacun dla Pana Migacza za trzymanie tej całości w ryzas bo inaczej jak będzie inaczej to takie firmy nie mają racji bytu.A jeżeli chodzi dlaczego tam na obecną chwilę nie pracuję to tylko dlatego,że jak miałem ciężką sytuacje to podał mi ręke i pracowałem dwa pełne lata gdzie wróciłem po sądowej rozprawie z innym pracodawcą.Trzymam kciuki za Takich pracodawców a lajki w dół mam.....

Jeremi

Żeby docenić dobrego pracodawce trzeba samemu być dobrym pracownikiem a takich to pozyskać.

Prowincjonalna firma, z takim też modelem zarządzania.

Jacek

Co konkretnie nie pasuje Ci w modelu zarządzania w Strunobet - Migacz i co powinno się zmienić, by było to lepsze miejsca dla pracowników? Daj znać, jestem ciekaw Twojego punktu widzenia.

@Jacek

Szacunek do ludzi przedewszystkim i traktowanie ludzi w sposób racjonalny chodzi tu o niektórych kierowników i szefostwo

benz1844

(usunięte przez administratora) w XXI wieku. Dadzą parę groszy więcej i traktują jak szmatę do podłogi. P

PRACOWNIK

PRACUJĘ TAM KILKA LAT I POWIEM WAM TAK, NIE JEST ŹLE ,ZAROBKI PRZYZWOITE A JAK KOMUŚ JEST MAŁO TO ZAWSZE MOŻE ZOSTAWIĆ RODZINĘ I WYJECHAĆ ZA GRANICĘ. JEDNO JEST PEWNE W ŻYCIU BYM NIE ZAMIENIŁ STRUNOBETU NA PRACĘ W ZPUE , EFECTORZE, MLECZARNI -TAM SIĘ ZAPIERD..... ZA GROSZĘ.

@PRACOWNIK

Ty głupi jestes siedzisz tam bo nigdzie indziej nie pojdziesz a stary jeździ po tobie jak po psie widocznie pasuje ci to i nie mów ze tak super masz bo tam raczej normalnej spokojnej roboty niema pozdro dobry pracowniku kasa srednia jest a nie bardzo dobra tam nawet urlopu nie dostaniesz kiedy chcesz wiec nie pisz chociaż bzdur bo mało widziales skoro piszesz ze tam jest tak dobrze

Bartek

Nie może być inaczej skoro firma ma dobrą opinię!

@Bartek

Gdzies to wyczytal ze ma dobrą opinie pełno komunizmu wyzwisk i ublizania ludziom to jest kolchuz (usunięte przez administratora) bardziej a nia dobra firma chyba nie pracowałeś w dobrej firmie i tak napisałeś kasa to nie wszystko szacunek dla ludzi jest wszniejszy bynamniej dla mnie

Witam Wszystkich. Czy może mi ktoś udzielić odpowiedzi, są do was przyjęcia do pracy? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Strunobet - Migacz Sp. z o.o. - Kuzki

• Jak się pracuje w Strunobet - Migacz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strunobet - Migacz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Strunobet - Migacz Sp. z o.o.