Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mateusz Gryza

Klwaty

Opinie o Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mateusz Gryza

ja

Nie polecam. Szambo beznadziejne. Nachodzi woda,więc chyba coś ze szczelnością jest nie tak.... Certyfikat,który panowie (choć to określenie mocno na wyrost) zostawiają można sobie w..... książki włożyć... Takich partaczy należy omijać z daleka i dla własnego bezpieczeństwa nawet nie zerkać w ich stronę. Cena,którą firma tak się chwali jest niestety adekwatna do sprzedawanego gówna... Takie trafne,nawiązujące do tematu określenie....

Lukasz

Nierzetelna i nieslowna firma. Unikajcie tej firmy.

janek

Ja mam szanbo od nich i jestem bardzo zadowolony fachowy montarz i ogolnie ok nie rozumiem po co te zgryzliwe komentarze

He he

Konkurencja jakiej w okolicy dużo zabrała głos

gość

ostrzegam wszystkich przed tą złodziejską firmą. sprzedają badziewne szamba. brak jakiej kolwiek gwarancji.

klient

Oszuści, sprzedają uszkodzone szamba.Nie polecam.

szambonurek
@klient 28.01.2015 17:11
Oszuści, sprzedają uszkodzone szamba.Nie polecam.

co za glupoty wygadujesz,sprawdzona i dobra firma gryz-bet,szamba piekne i szczelne,szybki i fachowy montarz swietna ekipa,polecam

Zostaw opinię o Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mateusz Gryza - Klwaty

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mateusz Gryza