Opinie o Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Klwaty

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Klwaty

Zawiedziony Nowy wpis

Kontakt ze sprzedawcą dobry, Realizacja sprawna i terminowa Niestety produkt jakim jest szambo betonowe wątpliwej jakości, spękane, nieszczelne, Każdemu może się zdarzyć natomiast - zobaczymy jak firma podejdzie do tematu reklamacji.

Kasia Nowy wpis
@Zawiedziony

Niestety reklamacja nie została rozpatrzona. Sprzedawca po dostarczeniu szamba zapomniał o przekazaniu dokumentu sprzedaży. Proponował łatanie pęknięć na własną rękę, co absolutnie nie jest skuteczne. Nie dajcie się na to nabrać.

Jakie są mocne strony pracodawcy Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

magiczna teczka

Witam Ktoś z was dostał informacje od sprzedawcy że nie otrzymacie dokumentu sprzedaży? Magiczna Teczka bez najważniejszego....

Kate Nowy wpis
@magiczna teczka

niestety to (usunięte przez administratora), nie dają dokumentu sprzedaży ani gwarancji, a po chwili szambo pęka. szarpałam się z nimi przez pół roku po czym sama musiałam naprawić pęknięte szambo. istny koszmar. teczkę też dostaliśmy z kserówkami , ale bez najważniejszych dokumentów

Czy w Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe pracuje się na open space?

Firma Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Niezadowolona

Nie polecam. Szybki montaż jednak (usunięte przez administratora) bardzo nieszczelne, popękane, woda nachodzi do pełna. Reklamacja złożona w wielu formach, telefonicznie, na stronie i listownie. Brak odzewu. Sprawa zostanie zgłoszona do Rzecznika Praw Konsumenta. Odradzam, jeszcze raz odradzam

@Niezadowolona

Ale czy przy składaniu reklamacji udało się złapać jakikolwiek kontakt? No bo przez telefon to chyba ktoś musiał odebrać? Bo ciekawa jestem czy na 100% doszła do nich o tym informacja, bo po co takie głupie uniki by mieli robić?

W tej samej sytuacji od 1,5 roku

@Iwona

1,5 roku od złożenia reklamacji? :/ A zgłaszaliście to już gdzieś?

@Emilia

Dzień dobry, Ja nigdzie nie zgłaszałam, bo nie mam faktury za usługę.....

@Iwona

No to pięknie... To teoretycznie chyba można w takiej sytuacji brak wystawienia faktury zgłosić jak już? Temat zawsze od każdej strony ugryźć można jeśli faktycznie jest Pani poszkodowana

@Emilia

Odpuściłam....chyba,że pozew zbiorowy

@Iwona

A jest faktycznie aktualnie tyle osób do tego?

@Iwona

Dzień dobry proszę o kontakt, mam taki sam problem ze zbiornikiem od nich, zamierzam zgłosić sprawę do sądu, prosze o kontaktm email: a.mich94@interia.pl

Wkurwiony
@Niezadowolona

Ten sam problem czy są tu inne osoby może pozew grupowy.

Wkurwiony
@Ania

Pisałem maila do Pani tworzymy pozew grupowy??

Kate
@Niezadowolona

Zamontowałam szam bo we wrześniu 2022, cały czas napełniało się wodą. W końcu udało mi się dojrzeć popękane dno. Aż boję się pomyśleć jak będzie wyglądała moja reklamacja po tych wszystkich wpisach.

Kate
@Niezadowolona

Podczas rozmowy telefonicznej w sprawie reklamacji usłyszałam, że wszystko to moja wina. Nikt u mnie nie był, ale już na wstępie usłyszałam że popękane dno to źle przygotowany otwór. Ale przecież panowie montażyści, którzy przywieźli (usunięte przez administratora) dobrze widzieli do jakiego otworu wrzucają (usunięte przez administratora) i nie wspomnieli o żadnym błędzie, jeśli chodzi o przygotowanie wykopu. Pan od reklamacji wspomniał tylko, że może podjedzie ale nie wie, kiedy będzie miał czas. Telefonu teraz nie odbiera... masakra

Emilia

Trudno ostatecznie powiedzieć, które opinie są prawdziwe te negatywne czy pozytywne. Pewnie sama musiałabym ostatecznie tę usługę do siebie zamówić i sprawdzić czy też się posypie. ;) Ciekawa jestem jak do takich opinii odnoszą się sami wykonawcy? Jesteście tym wszystkim zaskoczeni, czy raczej wierzycie w to, że czasami faktycznie coś mogło wam nie wyjść? Myślicie, że połowa z tych negatywnych serio jest prawdziwa?

Czy firma Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kacper

Tak. Pracuje w firmie już 10 rok. I nie zamierzam zmieniać . Pracodawcy jak i atmosfera w firmie bardzo pozytywna . Jeśli chodzi o szkolenia to jak najbardziej szefostwo nie oszczędza na pracownikach , tylko stara się doszkalać w miarę możliwości . Auta którymi jeżdżą kierowcy są zadbane i jak tylko się coś dzieje mechanicy pod ręką.

@Kacper

Mechanicy też są już od was czy macie zaprzyjaźnionych i zlecacie? I piszesz, że już 10 lat robisz to super, a powiedz mi czy na przestrzeni czasu dużo się pozmieniało? Lata temu też tak szef stawiał na te szkolenia czy z czasem je tak rozwinęliście? I co z autami, od samego początku nówki serwisowane czy dobre używki braliście?

Szczerze odradzam !!! (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to mało powiedziane, jeżeli chcecie Państwo uniknąć problemów i oszczędzić sobie nerwów nie zamawiajcie szamba u tego oszusta. Nasze (usunięte przez administratora) zaraz po zasypaniu się zawaliło !!! Jedna ścianka się kompletnie rozsypala a pozostałe były spękane. Na dodatek podchodziła woda gruntowa co świadczyło o tym ,że jest nie szczelne. (usunięte przez administratora) nie spełniało żadnych norm ochrony środowiska co potwierdził kierownik budowy. Ścianki po 6-7 cm gdzie miały być po 10 cm. Zbrojenie nie zostało wykonane według żadnych norm budowlanych gdyż wystawało ze ścianki. Po złożeniu reklamacji zaczęły się problemy. Cały czas byliśmy zbywani tekstami: proszę zadzwonić za tydzień ustalę termin, po tygodniu ,że logista jest na urlopie, następnie ,że kierowca jest na urlopie i tak to trwa już ponad miesiąc !! Sprawa zgłoszona do Rzecznika Praw Konsumenta oraz Inspektora Ochrony Środowiska. Oczywiście podjęliśmy też kroki prawne. Nie popuścimy (usunięte przez administratora) !!! Takze z całego serca nie radzimy kupować szamba u tego dziada!

@Monika

Mogę prosić o kontakt? martarzepecka11@wp.pl również chcemy reklamować i tak samo jesteśmy zbywani.

Renata
@Monika

Witam, chciałam dorzucić swój przykład. Kupiłam piwniczkę, przywieźli w nocy a nazajutrz okazało się, że to ruina z pękniętą podłogą, krzywymi ścianami itd., itd. kierowcy mieli tylko magiczna teczkę z atestami i pustą pieczątką bez podpisu właściciela. Pod osłona nocy uśpili moją czujność. Pewnie robią tak z większością klientów. Woda cały czas nachodzi. Złożyłam reklamacje, nie odbierają telefonów, ale jak dziś ponagliłam mailem żądanie naprawy to za chwilę otrzymałam telefon z awanturą i doszło do tego, że Pani wyparła się, ze cos mi sprzedała. Może należałoby zgłosić ten fakt do US, bo to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

niezadowolony
@Renata

Nawet firma Gryzbet usuwa komentarze ze swojego Facebooka aby klienci nie zorientowali się, że firma ma problemy z wyrobami.

Gizakoln
@Renata

Witam. Jeżeli ktoś został (usunięte przez administratora) przez tą firmę proszę o wiadomość e-mail . Przygotujemy pozew zbiorowy! E-mail gizakoln @ gmail. com

Uczciwy
@Monika

Za późno przeczytałem opinie zakupiłem kanał 4m /120cm cena na gogle oferta 2100pln z transportem i certyfikatem 3800 niestety 2h po dostarczeniu kanału i włożeniu go do wykopanego dołu gdzie kierowca który przywiózł to (usunięte przez administratora) kazał poprawić wykop koparkowemu jeszcze że niby za krótki i za wąski co było niepotrzebne jak się po włożeniu okazało bo otwór był za duży po długości o metr a grunt był piaszczysty więc nie było potrzeby robienia podsypki żwirowej to kierowca mi powiedział żebym nie obsypywał i przypadkiem nie ubijał lub nie jeździł koparką koło krawędzi bo pęknie z zewnątrz było ok jak wszedłem do kanału okazało się że jest pęknięty jedna ścianka w połowie i od srodka od góry do dołu moja wina bo nie sprawdzałem w środku od razu a (usunięte przez administratora) się teraz wypiera że źle podłoże przygotowane co za bzdura !!! Gdyby tak było to by musiała podstawa pęknąć a nic takiego nie miało miejsca więc sprzedano mi wadliwy kanał kierowca się szybko zawinął i tyle go widziałem a szef nie poczuwa się do wymiany kanału nadmiernie że kanału do dziś nie obsypalem piachem proszę o radę gdzie zgłosić oszusta

Miałem z nimi to samo

PIH
@Uczciwy

Proszę zgłosić do Państwowej Inspekcji Handlowej oddział w Radomiu : ul. Żeromskiego 53, 26-600 Radom, ih_radom@wiih.org.pl

zgadzam się w zupełności
@Monika

jestem w identycznej sytuacji, sprawa beznadziejna (usunięte przez administratora) nie szczelne ,nabiera wody gruntowe, temat odpuściłam z "firmą"

Marcinowski

Ahh te opnie w Internecie, rzadko kiedy ktoś napisze pozytywa, za to negatywy się piszę z dwóch kont ;) Szczerze zdziwiony po przyjęciu zbiornika dopiero po czasie sprawdziłem opinie, widzę kilka negatywów a pozytywów brak, A ja nie mam się do czego przyczepić... no może przydało by się informacja bardziej dokładna na temat godziny przyjazdu bo dowiedziałem się dopiero dzień przed a mój koparkowy to człowiek zapracowany i nie da się z dnia na dzień go wezwać, wszystko ok jednak się skończyło.

Kacper

Włodi pracujesz u konkurencji i tak słyszałeś ? Nie siej baj chłopie ! U Nas w firmie to nie to co u Was - PRL z gnojem pod podeszwami butów ! Chciałbyś u Nas pracować ale nikt Cię nie przyjmie i trochę Ci żal aż na internatach chciałeś się wygadać !

Robert4366

Posiadam zbiornik i kanał zakupiony w tej firmie i w 100% mogę polecić . Podejrzewam że te złośliwe komentarze to od konkurencji która nawet nie dorównuje jakością oferowanego produktu .

Klient

Zaraz po ustawieniu szamba w wykopie jedna ściana zbiornika zawaliła się. Beton poddano ekspertyzie w laboratorium (mlotek Schmidta. Beton nie mieścił się nawet w skali. Odradzam zakupy w tej firmie. Trudny kontakt. Powiedzieli żebym się wypchał.

klientka
@Klient

Ja również padłam ofiarą,u mnie (usunięte przez administratora) pękło i (usunięte przez administratora) nabiera wody 20 cm dziennie,odpuściłam walkę z firmą po 3 tygodniach...

Czy w Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

klienta

Padłam ofiarą tej firmy,dno zbiornika pęknięte.Odradzam zakup w tej firmie.

Czyli firma nie uwzględnia reklamacji ?

Klient

Firma dramat. NIE POLECAM absolutnie! Firma wgl nie szanuje klienta, reklamację są nieuwzględniane. Kontakt żaden - brak odbioru telefonów. Nie polecam absolutnie tej firmy! omijajcie najdalej jak się da!!!!!!!!

Tomek 6186

Witam, nie polecam tej firmy !. Zbiornik przywieźli na umówiony termin i zamontowali. Na drugi dzień zobaczyłem że pokrywa najazdowa 5 tonowa jest pęknięta zadzwoniłem z reklamacją a właściciel powiedział mi że musiałem najechać koparką i pokrywa pękła. Tłumaczę gościowi że zbiornik nie jest nawet obsypany ziemią, on mi wpiera że musiałem jeździć po (usunięte przez administratora) Kazał mi kupić klej i pęknięcie zaszpachlować- śmiech na sali. Po dłuższej rozmowie powiedział mi że szamba które montują na budowach mają zaledwie 2 dni, a cement wiąże ok 28 dni i dlatego trzeba się z nimi obchodzić delikatnie. Nie polecam i odradzam

Olek

(usunięte przez administratora)Odradzam słaba jakość, beznadziejna obsługa, czekałem dwa tygodnie, ciągle przekładali transport.

Ryszard

Ale przecież to jest forum pracownicze, więc nie rozumiem dlaczego tu zamieszczone zostały wpisy klientów?

Tadek

SZAMBA JAK NAJBARDZIEJ W 100% SZCZELNE,FACHOWE DORADZTWO I KRÓTKI CZAS OCZEKIWANIA ORAZ SPRAWNY MONTAŻ . NIE MOŻNA DO NICZEGO DOCZEPIĆ ,SUPER RZETELNA. FIRMA Z CAŁYM SERCEM POLECAM FIRMĘ GRYZBET. A NEGATYWNE KOMENTARZE WYSTAWIA PEWNIE KONKURENCJA.

Od dawna nikt nie zamieścił opinii bo tak dobrze wam się pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Klwaty

Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Mateusz Gryza Gryz-Bet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe