Walbet Sp.j. A. i D. i K. Walkowiak

Miejska Górka

Opinie o Walbet Sp.j. A. i D. i K. Walkowiak

zapracowany

tylko brygadziści jak by się wzięli do roboty to by bylo super . co nie ktorzy w piorka obrośli

ug Mg

Olaf nie masz racji poprostu jesteś jakiś ciołek albo lewus!w walbecie jak ktos jest bystry i cos potrafi to 4,0tys+diety na łape wyciągnie i to bez różnicy czy na budowie lub na aucie i to bez zrywania rękawów.jak mało to trzeba iść jeździć do innych firm np mięsnych w okolicy

olaf

jedyna największa firma w miejskiej górce ludzie są zmuszeni żeby tam pójść do pracy i cicho siedzieć

Fakt jest taki, że z małej rodzinnej firmy powstała duża firma rodzinna zatrudniająca ponad 300 osob.Jeśli ktoś chce tam pracować i będzie pracował to ok.ale jest minus:w tygodni płacą zwykłe godziny niezależnie czy jest to 10 czy 17 godzin w pracy,w okresie zimowym przewaznie siedzi się w domu bez płacy postojowej - czyli mozna przesiedzieć w domu nawet dwa miesiące i wtedy firma nie płaci

Zostaw opinię o Walbet Sp.j. A. i D. i K. Walkowiak - Miejska Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walbet Sp.j. A. i D. i K. Walkowiak