Opinie o Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec w Poznań

Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec
3 8 31 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Konrado Nowy wpis

Firma z opinia dobrego pracodawcy więc to już jest informacja , że pracownicy mają tu dobrze!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 144 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Martyna

Czy firma oferuje benefity ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ddd
@Martyna

Jedyne co oferuje to wykorzystywanie kandydatów w dniach próbnych, które są darmowe, a po przejsciu badań brak pracy i umowy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Józef Nowy wpis
@Ddd

Firma DOMARANT zajmuje się usługami z branzy budowlanej. Realizujemy inwestycje, przetargi - często niekonwencjonalnych przesłon okiennych. Oferujemy prace w młodym zespole projektowo-montazowym. Wymagania : zdolnosci techniczne, obsługa elektronarzędzi, komunikatywność, umiejetność pracy w zespole, prawo jazdy Kat. B. Stawka w zależności od umiejętności. Jeżeli uważasz, że ta praca jest idealna dla Ciebie lub szukasz nowych wyzwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV na nasz adres mailowy. Jeśli nie posiadasz w/w umiejętności oraz żadnych kwalifikacji zawodowych a chcesz zostać pomocnikiem montażysty to umów się na dzień próbny a zobaczysz na czym praca ta polega. Być może okaże się, że jesteśmy w stanie nauczyć Ciebe nowego zawodu. Józef - specjalista d/s rekrutacji firmy DOMARANT

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Montażysta z firmy DOMARANT

Witam. W firmie Domarant jestem zatrudniony już od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolony z zatrudnienia. Praca nie należy do najłatwiejszych ale przy odpowiednim zaangażowaniu człowiek jest w stanie wszystkiego nauczyć. Atmosfera w pracy jest super. Pracujemy w fajnym ,zgranym zespole i z każdą nawet najtrudniejszą sprawą można się do każdego zwrócić. Moja praca polega na montażach u klienta. Ogólnie polecam każdemu kto nie boi się wyzwań. Firma cały czas poszukuje nowych pracowników więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to szerze zapraszam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Barnaba

Ale przecież zawsze można zmienić pracę. Nic na siłę dobrego nie uzyska się!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
B.N

Zwolniłem się z poprzedniej pracy aby zatrudnić się w firmie Domarant, po 4 dniowym okresie próbnym zostałem wysłany przez Panią Lidię na badania wstępne które przeszedłem bez problemu po czym po pojawieniu się w firmie w terminie ustalonym przez obie strony zostałem poinformowany iż Pani Lidia nie podpiszę ze mną umowy. Zachowanie poniżej krytyki, z pracującego człowieka Pani Lidia zrobiła osobę bezrobotna. Proponuję każdemu grubo się zastanowić nad zatrudnieniem w tej firmie.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@B.N

Witam, umowa o pracę jest bardzo poważną decyzją tak jak i dla pracodawcy jak i dla przyszłego pracownika. Aby podpisać umowę o pracę trzeba posiadać niezbędne dokumenty, których Pan nie posiadał /podobno zostały skradzione/. Termin podpisania umowy o pracę uzależnił Pan od wyjazdu rodzinnego za granicę, co rozumiem i na to przystałam. Jednak bardzo poważny argument zaważył, iż nie mogłam podpisać z Panem umowy o pracę - okazało się, że nie potrafi Pan współpracować w grupie. Współpraca w grupie w tak małej firmie jest bardzo ważna dla jej prawidłowego funkcjonowania. Wszystko zostało to Panu wyjaśnione i to co Pan pisze świadczy, że nie rozumie Pan na czym to polega. Dzisiaj nie ma bezrobocia i tak młody człowiek jak Pan znajdzie na pewno pracę, która uwzględni Pana umiejętności i oczekiwania. Pozdrawiam i życzę sukcesów Lidia Krzywińska-Lipiec

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
doświadczony pracownik
Nazwa działu: Handlowy
@anonymous

Pani Lidio i tu po raz kolejny daje Pani wyraz swojej przewrotności. Pracując w Pani firmie, można było zauważyć, że świetnie układała się współpraca między pracownikami poszczególnych działów - technicznym-produkcyjnym i biurowym. Niestety ewidentnie stanowiło to dla Pani problem, gdyż obawiała się Pani utraty kontroli nad kontaktami pracowników i ich współpracą. Mało tego była Pani jedyną osobą, która starała się w każdy możliwy sposób poróżnić ze sobą pracowników poszczególnych działów. Dodatkowo niejednokrotnie wydawała Pani polecenia wykonania danego montażu np: rolet zewnętrznych w warunkach pogodowych zupełnie niesprzyjających takiemu montażowi. Co nie raz skończyło się uszczerbkiem na zdrowiu jednego lub dwóch pracowników. Za co nie miała Pani zamiaru wziąć odpowiedzialności. Pisze Pani o umiejętności pracy w zespole, sama takiej umiejętności nie posiadając. Jak ktoś tu słusznie zauważył sumienia nie da się zagłuszyć najgłośniejszym nawet krzykiem, a do bycia człowiekiem brakują Pani lata świetlne.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lidia Krzywińska-Lipiec DOMARA

Szanowni Państwo ! Widzę, że ostatnio pojawiło się sporo komentarzy, do których chciałabym się odnieś. Szanuję zdania zarówno pracowników jak i klientów. Więc jeśli pojawiła się sytuacja, która wymaga wyjaśnień bardzo proszę o kontakt bezpośredni pod adresem firma@domarant.com.pl , kiedy otrzymam wiadomość ze szczegółowym opisem zaistniałej sytuacji, będę mogła dołożyć wszelkich starań, aby została wyjaśniona. Niestety nie jestem w stanie zrobić tego po przeczytaniu anonimowej opinii. Serdecznie dziękuję za pozostawienie komentarza i zachęcam do kontaktu mailowego. Pozdrawiam Lidia Krzywińska-Lipiec DOMARANT firma@domarant.com.pl

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
doświadczony pracownik
Nazwa działu: Handlowy
@Lidia Krzywińska-Lipiec DOMARA

Szanowna Pani! Odnosząc się do Pani wypowiedzi - podziwiam kreację jaką usilnie Pani tworzy, odnośnie swojej osoby i sposobu traktowania przez Panią pracowników obecnych, byłych czy potencjalnych, również interakcje w jakie wchodzi Pani z klientami, pozostawiają wiele do życzenia, gdyż bywa Pani wybitnie bezczelna, a w dążeniu do zysku nie liczy się Pani z nikim i niczym. Jest wiele sytuacji, które wymagałyby wyjaśnień, szczególnie zawierane przez Panią umowy śmieciowe z pracownikami, czy podwójne listy płac... Wykazuje Pani brak klasy i kultury w zachowaniu w stosunku do drugiego człowieka, który wprost wyraża swoje rozczarowanie Pani postępowaniem. Z przykrością stwierdzam, że epizod zatrudnienia w Pani firmie wywarł na mnie bardzo negatywne wrażenie z którego do dziś trudno się otrząsnąć i jedynie utwierdził w przekonaniu iż tzw "Prywaciarze", nie liczą się z nikim i niczym, a chęć osiągnięcia jak najwyższego zysku nieważne jakim kosztem jest priorytetem. Dopuszcza się Pani jawnego okradania pracowników z należnych im świadczeń również emerytalnych i co jest standardem w tego typu firmach część wypłaty dawana jest pod stołem. Jeśli ktoś odważy się głośno temu sprzeciwić w trybie natychmiastowym zostaje przez Panią wyrzucony, i w takich sytuacjach nie starcza już Pani sił na kreacje konwenansów, czy minimum kultury. Przykre, ale prawdziwe. I dla jasności w żaden sposób mnie staram się Pani oczernić, przeciwnie, brzydzę się kłamstwem, zawsze szczerze i wprost wyrażam swoje zdanie, a kłamać nie mam potrzeby. I wiem, że jeśli coś Panią razi, to głównie jest to prawda na Pani temat, której nie jest Pani w stanie strawić. Wszystkie negatywne opinie, których do niedawna było tutaj bardzo dużo, a które z jakichś powodów zniknęły, były prawdziwe. Nie było w nich kłamstwa, obłudy, czy celowego wprowadzania w błąd kogokolwiek, były szczerymi wypowiedziami odnośnie działań Pani Lidii Krzywińskiej - Lipiec.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna

Co możecie powiedzieć na temat pracy w firmie Domarant? Uważacie, że jest to pracodawca godny polecenia? Jakie zauważacie plusy i minusy zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy pracownicy firmy mają możliwość skorzystania ze zniżek na produkty? Wasze komentarze mogą być bardzo pomocne.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karola

Właśnie przed chwilą moja koleżanka napisała opinię i ja też nie pozostanę obojętna. Firmę tą polecieli mi znajomi. Realizacja zamówienia fachowa, pomiaru dokonywali sami właściciela, gdyż w pobliżu mieszkają ich znajomi i była okazja aby ich odwiedzić. Pani Lidka pomogła mi dobrać zarówno tkaninę jak i kolorystycznie wpasować sie do wnętrza. Trudno było mi się zdecydować ale zaufalam Pani Lidce i efekt jest kapitalny. Problem pojawił się z jedną roleta. Z niewiadomych powodów odpadła. Okazało się, że została zapewne niedokładnie zamontowana i po zgłoszeniu reklamacji niezwłocznie skontaktowali się ze mną właściciele i przyjechali naprawić błąd pracownika. Byłam tym bardzo zaskoczon, gdyż bardzo często różne firmy nie są skore do szybkiego wykonania korekt, a tu proszę, mile zaskoczenie. Polecam wszystkim współpracę. Co do opinii niby pracowników - trudno aby właściciele nie byli wymagający, ja nie znam żadnej firmy, która poblaza i nianczy pracowników. Nikt nikomu nie każe pracować. Jeśli ktoś jest niezadowolony, to niech szuka czegoś, co będzie mu odpowiadać. Nich nie pisze źle od innych, bo z jakiegoś powodu szefostwo się czepia lub jest niezadowolona. Popatrzmy czasami na siebie, bo często nie dostrzegamy swoich wad i błędów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
izmar
@Karola

Kogo obchodzi co wy tam sobie z tą panią Lidką robicie???? Jestes lub byłaś pracownikiem???? Twój wpis własnie pokazuje że szefowa jest milutka dla tych którzy zostawiają u niej kasę czyli dla klientów. Pracownicy są traktowani zupełnie inaczej. Za każdym razem wściekła gdy ktoś zachoruje bo masz zasuwać a nie chorować! obgadywanie swoich pracowników przed klientami itd. Zbyt często zapomina dzięki komu zarabia.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik
@Karola

A to dyktowała Pani Lipiec?? Ja

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
były pracownik
@Karola

I tak, jak ktoś tu już zauważył, to jest portal dla pracowników, byłych, obecnych, czy potencjalnych... Chyba, że Pani Lidia popadła w taką desperację, by wychwalać siebie i swoją firmę, nawet tu... Niestety sumienia Pani Lidio nie da się zagłuszyć żadnym, nawet najbardziej krzyczącym pozytywnym komentarzem. Najpierw trzeba być człowiekiem, a Pani do bycia człowiekiem, brakują lata świetlne.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec jako pracodawcy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia

Koleżanka poleciła mi tą firmę. Wszytko było zrobione na czas. Montaż przeprowadzony profesjonalnie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nick
@Kasia

to nie jest portal dla klientów tylko dla pracowników. Co za tępy naród!

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr z żoną

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Domarant. Wszystko robione tak jak chcemy i na czas.Za każdym razem jeśli mamy inną wizję niż właściciele, to jak najbardziej można to przedyskutować i zawsze są spełnione nasze oczekiwania. Polecamy współpracę z tą firmą.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
irmed
@Piotr z żoną

Przestań kłamać człowieku. Kogo obchodzą twoje rolety?!! to portal dla pracowników aby mogli wyrazić opinie o swoim szefie. Ile przepracowałeś w Domarancie?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anna

Ja również przypominam o przestrzeganiu zasad regulaminu. Naruszenie ich jest jedyną podstawą do usunięcia wpisu. Szczególnie warto zapoznać się z §4. Zasady korzystania z Serwisu. Szczegółowo opisano tam jakie treści są na portalu niedopuszczalne. Warto pamiętać, że każdy ma możliwość zostawienia tutaj swojej opinii, zgodnie ze swoim doświadczeniem, zarówno jeśli chodzi o opinie pozytywne i negatywne. Wpisy te nie mogą jednak naruszać zasad regulaminu. Te które to robią, mogą zostać zarchiwizowane. Tutaj link do pełnej treści: https://www.gowork.pl/regulamin

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Domarant

Drogi użytkowniku, bardzo dziękuję o wyrażeniu swojej opinii o mojej firmie. Zastanawia mnie fakt, co spowodowało tak negatywne zdanie o nas ? Ciągle się rozwijamy i chcemy, aby współpraca z nami przebiegała owocnie, więc proszę o wiadomość na adres: biuro.domarant@gmail.com Jestem przekonana, że uda mi się wyjaśnić zaistniałą sytuację. P.S. Zapraszam do Regulamniu GoWork Pozdrawiam DOMARANT Lidia Krzywińska-Lipiec

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Szczerze

Zanim usunięte zostaną poprzednie opinie po prostu potwierdzę to co tu zostało napisane szczerze i bez ogródek. Nie polecę pracy w tej firmie. A od Pani Lipiec jak najdalej. Ta kobieta niszczy i ludzi i firmę.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik

słodko pierdzaca szefowa wykorzysta cię jak tylko może. Po czasie wychodzi szydło z worka, delikatnie pisząc.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
zbulwersowany

Kpina w żywe oczy znów usunięte negatywne opinię. Prosze o odpowiedź administratora strony w jaki sposób naruszaly regulamin i na jakiej podstawie zostały usunięte. A szefowa Firmy Domarat pozdrawiam i gratuluję przebieglosci. Opinię które byłyby napisane miały tylko przestrzec innych przed podjęciem pracy w tej firmie. Naszczesci gowork to nie jedyna strona w internecie do wypowiedzi swojego zdanie.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja też
@zbulwersowany

Wszystkim członkami się podpisuje pod opinią. Czy Pani Lipiec ma jakieś wtyki na tym portalu? I do czego służy ten portal? Do kamuflowania rzetelnych opinii byłych pracowników tak kiepskich firma jak Domarant poz względem poszanowania pracownika i jego praw? Widać i tu o rzetelnej informacji nie ma mowy. A po zapoznaniu się z waszym regulaminem, można jednoznacznie stwierdzić, że żadna z poprzednich opinii które były tu zamieszczone, tego regulaminu nie naruszala. Brawo gowork... Szczerość i rzetelność poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mata Hari

Pracowałam kilka lat w tej firmie i mogę ją polecić. Szefowa jest bardzo wymagająca, nie znosi nieudaczników. Na produkcji pracują wesołe i uczynne koleżanki. Mata Hari

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ja też uczciwie
@Mata Hari

Nie wiem co tu napisać żeby nie usunęli. Nie polecam pracy tej firmie że względu na panująca tam atmosferę. Stres obłuda i mobing.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec - Poznań

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec