Opinie o Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec zapewnia kartę multisportu?

Piotr z żoną

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Domarant. Wszystko robione tak jak chcemy i na czas.Za każdym razem jeśli mamy inną wizję niż właściciele, to jak najbardziej można to przedyskutować i zawsze są spełnione nasze oczekiwania. Polecamy współpracę z tą firmą.

irmed
@Piotr z żoną

Przestań kłamać człowieku. Kogo obchodzą twoje rolety?!! to portal dla pracowników aby mogli wyrazić opinie o swoim szefie. Ile przepracowałeś w Domarancie?

Nick Nowy wpis
@Piotr z żoną

To nie jest strona dla klientów.

Martyna

Czy firma oferuje benefity ?

Ddd Nowy wpis
@Martyna

Jedyne co oferuje to wykorzystywanie kandydatów w dniach próbnych, które są darmowe, a po przejsciu badań brak pracy i umowy.

Józef Nowy wpis
@Ddd

Firma DOMARANT zajmuje się usługami z branzy budowlanej. Realizujemy inwestycje, przetargi - często niekonwencjonalnych przesłon okiennych. Oferujemy prace w młodym zespole projektowo-montazowym. Wymagania : zdolnosci techniczne, obsługa elektronarzędzi, komunikatywność, umiejetność pracy w zespole, prawo jazdy Kat. B. Stawka w zależności od umiejętności. Jeżeli uważasz, że ta praca jest idealna dla Ciebie lub szukasz nowych wyzwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV na nasz adres mailowy. Jeśli nie posiadasz w/w umiejętności oraz żadnych kwalifikacji zawodowych a chcesz zostać pomocnikiem montażysty to umów się na dzień próbny a zobaczysz na czym praca ta polega. Być może okaże się, że jesteśmy w stanie nauczyć Ciebe nowego zawodu. Józef - specjalista d/s rekrutacji firmy DOMARANT

Montażysta z firmy DOMARANT

Witam. W firmie Domarant jestem zatrudniony już od jakiegoś czasu. Jestem bardzo zadowolony z zatrudnienia. Praca nie należy do najłatwiejszych ale przy odpowiednim zaangażowaniu człowiek jest w stanie wszystkiego nauczyć. Atmosfera w pracy jest super. Pracujemy w fajnym ,zgranym zespole i z każdą nawet najtrudniejszą sprawą można się do każdego zwrócić. Moja praca polega na montażach u klienta. Ogólnie polecam każdemu kto nie boi się wyzwań. Firma cały czas poszukuje nowych pracowników więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to szerze zapraszam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Barnaba

Ale przecież zawsze można zmienić pracę. Nic na siłę dobrego nie uzyska się!

Co możecie powiedzieć na temat pracy w firmie Domarant? Uważacie, że jest to pracodawca godny polecenia? Jakie zauważacie plusy i minusy zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy pracownicy firmy mają możliwość skorzystania ze zniżek na produkty? Wasze komentarze mogą być bardzo pomocne.

B.N

Zwolniłem się z poprzedniej pracy aby zatrudnić się w firmie Domarant, po 4 dniowym okresie próbnym zostałem wysłany przez Panią Lidię na badania wstępne które przeszedłem bez problemu po czym po pojawieniu się w firmie w terminie ustalonym przez obie strony zostałem poinformowany iż Pani Lidia nie podpiszę ze mną umowy. Zachowanie poniżej krytyki, z pracującego człowieka Pani Lidia zrobiła osobę bezrobotna. Proponuję każdemu grubo się zastanowić nad zatrudnieniem w tej firmie.

@B.N

Witam, umowa o pracę jest bardzo poważną decyzją tak jak i dla pracodawcy jak i dla przyszłego pracownika. Aby podpisać umowę o pracę trzeba posiadać niezbędne dokumenty, których Pan nie posiadał /podobno zostały skradzione/. Termin podpisania umowy o pracę uzależnił Pan od wyjazdu rodzinnego za granicę, co rozumiem i na to przystałam. Jednak bardzo poważny argument zaważył, iż nie mogłam podpisać z Panem umowy o pracę - okazało się, że nie potrafi Pan współpracować w grupie. Współpraca w grupie w tak małej firmie jest bardzo ważna dla jej prawidłowego funkcjonowania. Wszystko zostało to Panu wyjaśnione i to co Pan pisze świadczy, że nie rozumie Pan na czym to polega. Dzisiaj nie ma bezrobocia i tak młody człowiek jak Pan znajdzie na pewno pracę, która uwzględni Pana umiejętności i oczekiwania. Pozdrawiam i życzę sukcesów Lidia Krzywińska-Lipiec

Lidia Krzywińska-Lipiec DOMARA

Szanowni Państwo ! Widzę, że ostatnio pojawiło się sporo komentarzy, do których chciałabym się odnieś. Szanuję zdania zarówno pracowników jak i klientów. Więc jeśli pojawiła się sytuacja, która wymaga wyjaśnień bardzo proszę o kontakt bezpośredni pod adresem firma@domarant.com.pl , kiedy otrzymam wiadomość ze szczegółowym opisem zaistniałej sytuacji, będę mogła dołożyć wszelkich starań, aby została wyjaśniona. Niestety nie jestem w stanie zrobić tego po przeczytaniu anonimowej opinii. Serdecznie dziękuję za pozostawienie komentarza i zachęcam do kontaktu mailowego. Pozdrawiam Lidia Krzywińska-Lipiec DOMARANT firma@domarant.com.pl

Karola

Właśnie przed chwilą moja koleżanka napisała opinię i ja też nie pozostanę obojętna. Firmę tą polecieli mi znajomi. Realizacja zamówienia fachowa, pomiaru dokonywali sami właściciela, gdyż w pobliżu mieszkają ich znajomi i była okazja aby ich odwiedzić. Pani Lidka pomogła mi dobrać zarówno tkaninę jak i kolorystycznie wpasować sie do wnętrza. Trudno było mi się zdecydować ale zaufalam Pani Lidce i efekt jest kapitalny. Problem pojawił się z jedną roleta. Z niewiadomych powodów odpadła. Okazało się, że została zapewne niedokładnie zamontowana i po zgłoszeniu reklamacji niezwłocznie skontaktowali się ze mną właściciele i przyjechali naprawić błąd pracownika. Byłam tym bardzo zaskoczon, gdyż bardzo często różne firmy nie są skore do szybkiego wykonania korekt, a tu proszę, mile zaskoczenie. Polecam wszystkim współpracę. Co do opinii niby pracowników - trudno aby właściciele nie byli wymagający, ja nie znam żadnej firmy, która poblaza i nianczy pracowników. Nikt nikomu nie każe pracować. Jeśli ktoś jest niezadowolony, to niech szuka czegoś, co będzie mu odpowiadać. Nich nie pisze źle od innych, bo z jakiegoś powodu szefostwo się czepia lub jest niezadowolona. Popatrzmy czasami na siebie, bo często nie dostrzegamy swoich wad i błędów.

izmar
@Karola

Kogo obchodzi co wy tam sobie z tą panią Lidką robicie???? Jestes lub byłaś pracownikiem???? Twój wpis własnie pokazuje że szefowa jest milutka dla tych którzy zostawiają u niej kasę czyli dla klientów. Pracownicy są traktowani zupełnie inaczej. Za każdym razem wściekła gdy ktoś zachoruje bo masz zasuwać a nie chorować! obgadywanie swoich pracowników przed klientami itd. Zbyt często zapomina dzięki komu zarabia.

A to dyktowała Pani Lipiec?? Ja

@Karola

I tak, jak ktoś tu już zauważył, to jest portal dla pracowników, byłych, obecnych, czy potencjalnych... Chyba, że Pani Lidia popadła w taką desperację, by wychwalać siebie i swoją firmę, nawet tu... Niestety sumienia Pani Lidio nie da się zagłuszyć żadnym, nawet najbardziej krzyczącym pozytywnym komentarzem. Najpierw trzeba być człowiekiem, a Pani do bycia człowiekiem, brakują lata świetlne.

Koleżanka poleciła mi tą firmę. Wszytko było zrobione na czas. Montaż przeprowadzony profesjonalnie.

@Kasia

to nie jest portal dla klientów tylko dla pracowników. Co za tępy naród!

Ja również przypominam o przestrzeganiu zasad regulaminu. Naruszenie ich jest jedyną podstawą do usunięcia wpisu. Szczególnie warto zapoznać się z §4. Zasady korzystania z Serwisu. Szczegółowo opisano tam jakie treści są na portalu niedopuszczalne. Warto pamiętać, że każdy ma możliwość zostawienia tutaj swojej opinii, zgodnie ze swoim doświadczeniem, zarówno jeśli chodzi o opinie pozytywne i negatywne. Wpisy te nie mogą jednak naruszać zasad regulaminu. Te które to robią, mogą zostać zarchiwizowane. Tutaj link do pełnej treści: https://www.gowork.pl/regulamin

Domarant

Drogi użytkowniku, bardzo dziękuję o wyrażeniu swojej opinii o mojej firmie. Zastanawia mnie fakt, co spowodowało tak negatywne zdanie o nas ? Ciągle się rozwijamy i chcemy, aby współpraca z nami przebiegała owocnie, więc proszę o wiadomość na adres: biuro.domarant@gmail.com Jestem przekonana, że uda mi się wyjaśnić zaistniałą sytuację. P.S. Zapraszam do Regulamniu GoWork Pozdrawiam DOMARANT Lidia Krzywińska-Lipiec

Szczerze

Zanim usunięte zostaną poprzednie opinie po prostu potwierdzę to co tu zostało napisane szczerze i bez ogródek. Nie polecę pracy w tej firmie. A od Pani Lipiec jak najdalej. Ta kobieta niszczy i ludzi i firmę.

słodko pierdzaca szefowa wykorzysta cię jak tylko może. Po czasie wychodzi szydło z worka, delikatnie pisząc.

zbulwersowany

Kpina w żywe oczy znów usunięte negatywne opinię. Prosze o odpowiedź administratora strony w jaki sposób naruszaly regulamin i na jakiej podstawie zostały usunięte. A szefowa Firmy Domarat pozdrawiam i gratuluję przebieglosci. Opinię które byłyby napisane miały tylko przestrzec innych przed podjęciem pracy w tej firmie. Naszczesci gowork to nie jedyna strona w internecie do wypowiedzi swojego zdanie.

Ja też
@zbulwersowany

Wszystkim członkami się podpisuje pod opinią. Czy Pani Lipiec ma jakieś wtyki na tym portalu? I do czego służy ten portal? Do kamuflowania rzetelnych opinii byłych pracowników tak kiepskich firma jak Domarant poz względem poszanowania pracownika i jego praw? Widać i tu o rzetelnej informacji nie ma mowy. A po zapoznaniu się z waszym regulaminem, można jednoznacznie stwierdzić, że żadna z poprzednich opinii które były tu zamieszczone, tego regulaminu nie naruszala. Brawo gowork... Szczerość i rzetelność poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Mata Hari

Pracowałam kilka lat w tej firmie i mogę ją polecić. Szefowa jest bardzo wymagająca, nie znosi nieudaczników. Na produkcji pracują wesołe i uczynne koleżanki. Mata Hari

Ja też uczciwie
@Mata Hari

Nie wiem co tu napisać żeby nie usunęli. Nie polecam pracy tej firmie że względu na panująca tam atmosferę. Stres obłuda i mobing.

Zostaw merytoryczną opinię o Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec - Poznań

Domarant Lidia Krzywińska-Lipiec
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Kopanina 54/56
    60-105 Poznań