Perfekt Jerzy Bednarski

Baniocha

Opinie o Perfekt Jerzy Bednarski

Jarosław Marki

Witam. Zakupiliśmy pergolę zwijaną na taras ,typ PRO . Efekt finalny rewelacja. Konstrukcja antracyt, tkanina szara, sterowanie silnik. Wielkość zabudowy 500 cm x 450 cm. Sprawdziliśmy w czasie upałów - jest chłodniej pod pergolą i opadów deszczu . Sprawdza się idealnie w naszych warunkach pogodowych. Polecamy.

Jarek Konstancin Jeiorna

Witam. Wybraliśmy firmę Perfekt jako wykonawcę rolet zewnętrznych i markizy na taras. Po prostu; solidnie , korzystnie cenowo i jakościowo. Mamy rolety już kilka miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Proste i praktyczne rozwiązania. Wszystkie rolety obsługujemy jednym sterownikiem a jednocześnie możemy je sterować indywidualnie. Markiza z silnikiem i czujnikiem wiatru automatycznie się zwija przy np. burzy. Jest OK, jesteśmy pewni, że można ich polecić.

Mariola i Jacek Piaseczno

Super markiza na taras a druga na dachu ogrodu zimowego. Polecili mi rozwiazanie z automatyka. Markiza typJamajca, na dach typ Veranda. Sterowanie Sonfy . Dziala bez zastrzezen mimo intensywnego uzytkowania. Polecam tego wykonawce.

Marta i Piotr

Zamontowanie mi rolety z automatyka oraz 2 markizy na tarasie. Używam je dość często. Żadnych problemów. Jesteśmy mega zadowoleni.

Krzysztof

MArkiza tarasowa . Firma wykonywała dla mnie markizę tarasową.Zdecydowałem się na rozwiązanie , które mi polecili czyli markiza typ JAMAJCA z daszkeim ochronnym. Do tego silnik z pilotem i czujnik wiatru SOMFY. Całość działa super. Jestem bardzo zadowolony z wyboru odpowiedniej markizy jak i wykonawcy. Pozdrawiam

Grażyna

Witam. Zamówiłam rolety zewnętrzne z silnikami. Wykonali je szybko i starannie. Całość dział na pilotach Somfy. Rewelacyjne rozwiązanie. Zamykam wszystkie jednym przyciskiem wychodząc z domu. Takie rozwiązanie mi zaproponowali i na prawdę się sprawdza. Gorąco polecam.

Anna K

Nie polecam. Zamówienie i realizacja ok kwietnia 2014, rolety rzymskie zostały powieszone pogniecione, rolety gumowe w sypialni wychodzą z prowadnic, mnóstwo razy próbowałam skontaktować się z właścicielem p. (usunięte przez administratora)- bez efektu, nie odpowiada na maile.

Jakub

Rolety i żaluzje bardzo dobrej jakości, po atrakcyjnych cenach, duży wybór- żona nie mogła się zdecydować, gdyż wszystkie wzory i kolory bardzo jej się podobały

Paweł

bardzo dobre rolety, polecam

Zostaw opinię o Perfekt Jerzy Bednarski - Baniocha

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfekt Jerzy Bednarski