Honorata Soboń Firma Handlowo Produkcyjna Mkg Promyk

Raciszyn

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Honorata Soboń Firma Handlowo Produkcyjna Mkg Promyk
0 0 6 1

Opinie o Honorata Soboń Firma Handlowo Produkcyjna Mkg Promyk

Oszukany

Produkt wizualnie wygląda jak wapno. To nie jest producent nawozów wapniowych. Producenci nawozów wapniowych jak POLCALC NORDKALK AGROLIEDMANN są to firmy które do produkcji nawozów wykorzystuja surowce najwyższej jakości. Promyk wykorzystuje surowiec który można kupić za 40 zł/t z kopalni w Siewierzu czy Morawicy. Zwykły kamień który w prymitywny sposób przy pomocy betoniarki zamieniają w kulki. Promyk twierdzi że ten nawóz rozpuszcza się w wodzie. Po wrzuceniu do wody granulat się nie rozpuści tylko ROZPADNIE ukazując kamyki i inne zanieczyszczenia. Przestrzegam tych których będzie próbował oszukać ten pożal się Boże przedstawiciel. Polewa ten kamień octem kuchennym na piachu. Czy jest w Polsce gleba kwaśna jak ocet???? Nawozy tego typu powinno się sprawdzać w szklance wody. Bo to woda pokazuje z czego jest dany nawóz produkowany. Jeśli w szklance wody wapno się rozpuści a na dnie szklanki nic nie zostało wtedy jest to wapno. Wyjątkiem jest promyk ponieważ w szklance zostanie kamień i inne zanieczyszczenia. Przepraszam wszystkich oszukanych przez mkg promyk. MKG PROMYK TO OSZUŚCI ICH PRODUKTY KOSZTUJĄ DO 80ZL/T MAKSYMALNIE.

Zostaw opinię o Honorata Soboń Firma Handlowo Produkcyjna Mkg Promyk - Raciszyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Honorata Soboń Firma Handlowo Produkcyjna Mkg Promyk