Nowis Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Nowakowski

Konin

Opinie o Nowis Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Nowakowski

ona

super szef pan LESZEK polecam...

on

Hej, właśnie zastanawiam się nad wysłaniem cv na stanowisko pracownika biurowego do Nowisu. Przejrzałem neta i ogólnie to znalazłem na jednym forum kilka wpisów potwierdzających to co napisałaś, ale są to wpisy bodajże z 2013 czy 2014 roku. Dawno pracowałas w tej firmie? Może coś się jednak zmieniło na lepsze. Fakt faktem, ostatnio wstawiaja dużo ogłoszeń na różne stanowiska, ale może firma się rozwija. Pozdr

zawiedziona

Nie polecam, zatrudnienie na 1/2 bądź 1/4 etatu żeby uniknąć płacenia wysokich składek za pracownika. Na początku najniższa krajowa, potem obiecana podwyżka, ale do tego nie dojdzie bo właściciel ma nierealne wymagania w stosunku do pracowników. Kiepska atmosfera w pracy, traktowanie ludzi przedmiotowo najdelikatniej mówiąc. Wyzysk i oszukiwanie co przekłada się na ciągła rotację w firmie.

Zostaw opinię o Nowis Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Nowakowski - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowis Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Leszek Nowakowski