Kam-Alp Trading Sp. z o.o.

Opinie o Kam-Alp Trading Sp. z o.o.

qwe21

Firma "krzak" ! Nie polecam pracy w tej firmie

Tom-29

Totalna bzdura jaa byłem chyba tysieczny w tej firmie w jakimś tam krótkim czasie... powinno to mi dać do myślenia No cóż człowiek uczy się na własnych błędach . starzy co długo pracują to i owszem im sie opłaca ale roluja góre jak trzeba;) i tak trzymac

Zostaw opinię o Kam-Alp Trading Sp. z o.o. - Zalesie Górne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kam-Alp Trading Sp. z o.o.