PUK Serwis Sp. z o.o.

Siedlce

Opinie o PUK Serwis Sp. z o.o.

były

Sporo fajnych ludzi ( nie dotyczy "szefa i szefowej") - żenada

Marika

To słabo zarządzana firma w której na każdym kroku można dostrzec chciwość i niekompetencję przełożonych Kiepskie warunki pracy Skrajnie niskie wynagrodzenie oraz brak poszanowania i jakiejkolwiek troski o rozwój zawodowy pracowników Sympatyczni współpracownicy (co niektórzy);-)

wywrotowiec

Jedyne słuszne stwierdzenie przedmówcy to, że pracują tam sympatyczni ludzie, poza paroma "betonowymi" wyjątkami. Z perspektywy pracownika, reszta wypowiedzi to stek bzdur. Zarobki śmieszne, brak motywacji i pseudo managerowie. Dno i 5 metrów mułu.

Zostaw opinię o PUK Serwis Sp. z o.o. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUK Serwis Sp. z o.o.