Opinie o Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter w Jędrzejów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter w Jędrzejów

W tym roku ile fizyczny będzie miał to wyrobienia tak w praktyce już? była oferta z parę miesięcy temu publikowana, tam w niej pisali o 160 godzinach a tutaj rzuciły mi się w oczy 340… to w ogóle mogłoby być możliwe do wykonania? Zarobki mnie ciekawią, bo pisali w tamtej ofercie, że od 5 tys się zaczynają

Don Juan Nowy wpis

Witam serdecznie nie polecam firmy wyzysk za drobne szuka kolejnego frajera przez pup na rozmowie ładnie pięknie gada max od 7 do 17 ale to sporadycznie a tak naprawdę dzień w dzień po 12 - 14 godzin ustalone miałem 4 tysiące plus nadgodziny a wypłaciła mi za robote 340 godzin 2660 śmiech nie pchać się do bedkowskiej to oszust jakich mało no stop szuka kierowcy niech jej synuś frajer jeździ od poniedziałku do niedzieli nedzna wredna franca

Kamil

Hej, dlaczego nikt się nie odzywa? Jak się pracuje w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter - Jędrzejów

Firma Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• PRACOWNIK FIZYCZNY, Jędrzejów - Listopad 2023
  • KSIĘGOWA, Jędrzejów - Styczeń 2023
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO, Jędrzejów - Październik 2021

Czy pracujesz w firmie Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter?

Zobacz opinie na temat firmy Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bentkowski Paweł Usługi Oczyszczania Polter
  • Ogrodowa 20