Tp-Kom Sp. z o.o.

Tarnowo podgórne

Opinie o Tp-Kom Sp. z o.o.

PIS love extasy

Koedys to byla dobra firma teraz to zarobki minimalna krajowa... fakt placone na czas ale brak szacunku do wykwalifikowanych pracownikow.... 20 lat spedzone i wyplata na poziomie amazona a nawet gorzej... nie polecam

Lysyjohn

Beznadziejne wynagrodzenia i wyzysk ludzi... wyplaty od 20 lat takie same... brak szacunku dla pracownikow i podwladnych nie polecam

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Tp-Kom Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Luki1987
@admin 10.11.2015 20:08

Zenujaco niskie brak poszanowania czlowieka... taplanie w gownie za 1800 zlotych i notoryczny mobing

Zostaw opinię o Tp-Kom Sp. z o.o. - Tarnowo podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tp-Kom Sp. z o.o.