Tarnowska Gospodarka Komunalna Tp-Kom Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

Tarnowska Gospodarka Komunalna Tp-Kom Sp. z o.o.

Opinie o Tarnowska Gospodarka Komunalna Tp-Kom Sp. z o.o.

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Tp-Kom Sp. z o.o.? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

PIS love extasy

Koedys to byla dobra firma teraz to zarobki minimalna krajowa... fakt placone na czas ale brak szacunku do wykwalifikowanych pracownikow.... 20 lat spedzone i wyplata na poziomie amazona a nawet gorzej... nie polecam

Lysyjohn

Beznadziejne wynagrodzenia i wyzysk ludzi... wyplaty od 20 lat takie same... brak szacunku dla pracownikow i podwladnych nie polecam

Jak wyglądają wynagrodzenia w firmie Tp-Kom Sp. z o.o. i czy są płacone terminowo? Prosimy o komentarz.

Luki1987
@admin 10.11.2015 20:08

Zenujaco niskie brak poszanowania czlowieka... taplanie w gownie za 1800 zlotych i notoryczny mobing

Zostaw opinię o Tarnowska Gospodarka Komunalna Tp-Kom Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarnowska Gospodarka Komunalna Tp-Kom Sp. z o.o.