Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan Sp. z o.o.

Biała podlaska

Opinie o Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan Sp. z o.o.

Radek

Jeżeli nie masz rodziny pracującej w BWiK Biała Podlaska Twoje możliwości rozwoju są ŻADNE :) BWiK jest firma opartą na kumoterstwie i nepotyzmie w najgorszym wydaniu z możliwych.

Jakie istnieją możliwości rozwoju pracownika w firmie Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan Sp. z o.o. - Biała podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan Sp. z o.o.